KAPCSOLÓDÓ CIKKEK - "KARLSRUHER SC"

Hurrá, itt a péntek! - fogadási blog 2011. március 18. 17:22 A csütörtöki nap felemásra sikeredett, Dzsudzsák Balázsék hozták a meccsüket az Európa-ligában, ám az Ajax csúnya verésbe szaladt bele Moszkvában. Bloggrünk ezt elnézte, jó hír viszont, hogy a csütörtök után sokszor péntek jön, így lassan kezdődik a hétvége sok-sok meccsel és pihenéssel! A hétvégét két tippel várja jósunk, bízzunk benne, boldogan léphetünk bele a szombatba, majd a vasárnapba.

Tíz ember is sok volt a bőrnadrágosoknak 2009. március 1. 18:55 Nem bírt egymással a Werder Bremen és a Bayern München a német élvonalbeli labdarúgóbajnokság 22. fordulójában. A két élcsapat összesen kb. húsz perc izgalmas játékkal ajándékozta meg a közönséget, hogy aztán azonnal le is törje a lelkesedést, hiszen unalomba fulladt a rangadó. Az elmúlt körben még első helyen is álló Hamburg hazai pályán szenvedett 3-1-es vereséget a Wolfsburgtól, amely továbbra is remek formában van. A Stuttgart még úgyis nyerni tudott a Karlsruhe otthonában, hogy a svábok csapatbuszát a meccs előtt több száz, állítólag szélsőséges politikai nézeteket valló ember támadta meg.

Kétgólos vezetésről bukott el a Hamburg 2009. február 7. 17:19 Bár a második félidő elején 2-0-ra vezetett, végül vereséget szenvedett az elsőségért küzdő Hamburg a német labdarúgó-bajnokság (Bundesliga) 19. fordulójában. A Hoffenheim továbbra is az élen áll, mivel a 89. percben szerzett Wellington-góllal pontot mentett Mönchengladbachban. Király Gábor a kispadról nézte végig, ahogy csapata 3-1-re kikap a Stuttgarttól.

A KSC-é lett a pályán szeretkező védő 2009. január 28. 16:32 A német labdarúgó-bajnokságban szereplő Karlsruhéhoz igazolt Dino Drpic, akit szabadlistára helyezett a Dinamo Zagreb. A középhátvédnek az volt a „bűne”, hogy korábban a pályán szeretkezett Playboy-modell feleségével.

Labdarúgás: korábbi gólkirállyal erősítene a Karlsruhe 2008. december 1. 11:31 Meg szeretné erősíteni támadórészlegét a német labdarúgó-bajnokság (Bundesliga) élvonalában szereplő Karlsruhe együttese, amely egy korábbi gólkirállyal tárgyal.

Hajnal egykori csapatát is szomorította 2008. november 21. 22:14 A Hajnal Tamást 90 percen át foglalkoztató Borussia Dortmund 1-0-ra nyert a Karlsruhe otthonában a német labdarúgó-bajnokság (Bundesliga) 14. fordulójában. A magyar játékmester folytatta remeklését, volt csapata ellen is jegyzett egy gólpasszt, amelyet Zidan értékesített, és végül ez döntött a meccsen.

A Werder legyőzésével ismét élen a Bayer 2008. október 28. 21:49 Ismét vezeti a tabellát - legalább egy napig - a Bayer Leverkusen együttese a német labdarúgó-bajnokságban (Bundesliga), miután idegenben 2-0-ra megverte a Werder Brement, így szerda estig biztosan első a Hoffenheim előtt. A játéknap további mérkőzésein nem született meglepetés. A Schalke idegenben verte simán a Karlsruhét, a Wolfsburg hazai pályán a Mönchengladbachot, míg a Cottbus 1-1-es döntetlent játszott a Bielefelddel.

Bundesliga: először nyert a szezonban az Eintracht Frankfurt 2008. október 22. 21:14 A német élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban a negyedik fordulójából elhalasztott mérkőzésen az Eintracht Frankfurtban verte minimális különbséggel a Karlsruhét.

Bundesliga: 2-1-re győzött a Karlsruhe a Bielefeld otthonában 2008. október 3. 22:03 A német labdarúgó Bundesliga hetedik fordulójának péntek esti nyitómérkőzésén a Karlsruher SC 2-1-re nyert az Arminia Bielefeld otthonában. A vendégek győzelme a második félidő elején már biztosnak tűnt, a hazaiak szépítése csupán szépségtapasz volt a hajrában.