KAPCSOLÓDÓ CIKKEK - "JON DAHL TOMASSON"
Visszavonult Tomasson 2011. június 7. 18:32 Bejelentette visszavonulását Jon Dahl Tomasson, a dán labdarúgó-válogatott gólrekordere.

Jon Dahl Tomasson visszavonult 2010. augusztus 9. 12:45 Jon Dahl Tomasson lemondta a dán válogatottságot, és immár kizárólag klubcsapatára, a holland Feyenoordra kíván összpontosítani.

A hónap kamubüntetőjét kapta a Juve 2010. február 1. 18:14 Döntetlennel mutatkozott be Alberto Zaccheroni a Juventus kispadján vasárnap, azonban az egy pontból könnyen nulla lehetett volna, ha a játékvezető nem nézi el alaposan Alessandro Del Piero második félidei esetét. A csatár egy lefordulás után anélkül esett el, hogy védője egy ujjal is hozzá ért volna, ehhez képest a „derék sporttárs" határozottan a tizenegyespontra mutatott. Talán magát Del Pierót lepte meg legjobban a döntés. Persze a hétvégén akadt ellenpélda is a játékvezetői tevékenységre, a Feyenoord-Ajax holland rangadón sárgát ért Joh Dahl Tomasson nevetséges műesése.

Ajax: brutális fejrúgás, 17 perc ráadás 2009. április 26. 16:46 Eseményekben talán túl gazdag mérkőzésen 1-1-re végzett az Ajax a már bajnok AZ Alkmaar ellen a holland élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 32. fordulójában, a találkozó mégsem az eredményről lesz emlékezetes. Az amszterdamiak a második félidő derekán büntetőhöz jutottak, amelyet Luis Suarez egy flegma emeléssel szórakozott el, de csatár a hárító, majd labdát fogni próbáló Joey Didulica kapust olyannyira durván fejberúgta, hogy a hálóőrt hosszú ápolás után azonnal kórházba szállították.

Tomasson tudja a sikertelenség okát 2009. február 23. 21:47 Jon Dahl Tomasson a rengeteg fiatal játékos tapasztalatlanságának tudja be a Feyenoord gyenge szereplését az Eredivisie idei szezonjában.

Tomasson: Ott leszünk Dél-Afrikában! 2008. szeptember 5. 16:24 A futball szerelmeseinek aligha kell bemutatnunk Jon Dahl Tomassont. A magyarok elleni világbajnoki selejtezőre készülő dán válogatott gólfelelőse még nem épült fel teljesen a sérüléséből, továbbra is kétséges, pályára léphet-e szombaton. A SportHirado.hu-nak adott interjújában jelenlegi állapotáról, a magyarokról, a dán továbbjutási esélyekről, illetve Erwin és Ronald Koemanról is beszélt.

Feyenoord: visszatért a dán csatár, Jon Dahl Tomasson 2008. július 1. 09:12 A következő szezontól újra Rotterdamban futballozik Jon Dahl Tomasson, a dán labdarúgó-válogatott csatára, aki a Villarreal együttesét hagyja ott.