KAPCSOLÓDÓ CIKKEK - "IPSWICH_TOWN"
Traktorra fel! - fogadási blog 2011. szeptember 19. 18:02 A vasárnapi parkolópálya után ismét a sztrádán dübörög tovább a napituti busza, bloggerünk ugyanis ismét jelentkezett. Kicsit későn, de nem túl későn. Ma este angol, norvég és kelet-közép-európai összecsapásokért szoríthatunk, már aki úgy véli, érdemes elidőzni alkalmi jósunk tippjei fölött. Ja, és a fura címnek is megvan az oka...

8 millióért vitték a 18 éves angol tinit 2011. június 29. 15:20 Nagy fogás landolt a Sunderland hálójában, hiszen 8 millió fontért hozták el a Fülöp Mártont és Priskin Tamást foglalkoztató Ipswich Towntól a 18 éves Connor Wickhamet.

Priskin: sérülés a legrosszabbkor 2011. április 26. 15:21 Térdsérülés miatt idejekorán véget ért a magyar válogatott csatár Priskin Tamás szezonja, így visszatér a Swansea-től az Ipswich Townhoz - közölte mindkét angol másodosztályú klub honlapja kedden.

Priskin klubot váltott – hivatalos 2011. március 24. 20:18 Priskin Tamás kölcsönben a Swansea Cityhez szerződött az Ipswich Towntól, erősítette meg új klubja. A magyar válogatott támadó a szezon végéig kötelezte el magát a Premier League-be igyekvő csapathoz. A Hattyúk menedzsere nagyot sokat vár az új szerzeménytől.

Priskint kölcsönkérik 2011. március 24. 12:48 Azonnali hatállyal szeretné kölcsönvenni Priskin Tamást a Swansea City. Az Ipswich magyar csatára korábban dolgozott már együtt Brendan Rodgers menedzserrel.

Felsült egykori csapata ellen Priskin 2011. március 15. 23:14 Nem minden papsajt: az Arsenalt-verő Priskin Tamás ezúttal egykori csapata ellen hajtott fejet a Championship 23. fordulójából elhalasztott mérkőzésén. A kapujában ismét Fülöp Mártonnal felálló Ipswich hazai pályán kapott ki 3-0-ra a Watfordtól - a magyar csatár kezdett és összesen 62 percet kapott edzőjétől. Sebaj, majd legközelebb! A hazaiak maradtak a 16. helyen, a vendégek a 8. helyre ugrottak előre.

Vesztettek a magyarok a Championshipben 2011. március 8. 23:33 Egyik magyar futballista csapata sem győzött, mi több, mindegyiké kikapott az angol másodosztályú labdarúgó-bajnokság, a Championship 36. fordulójában. A listavezető Queen's Park Rangersben hosszú sérülése után másodjára kezdő Buzsáky Ákos 71 percet játszott a Millwall elleni 0-2-n, a Readingtől otthon vesztő Ipswichben Fülöp Márton kezdett a kapuban, Priskin Tamás pedig a 62. percben állt be. A Crystal Palace-szel szemben alulmaradt Cardiffban Gyepes Gábor végig a kispadon ücsörgött.

Kupadöntős az Arsenal, csodát tett az MU 2011. január 25. 22:37 VIDEÓK! Nem mindennapi körülmények közepette, az utolsó húsz percben fordított 0-2-ről a Manchester United Blackpoolban a Premier League 16. fordulójából elmaradt mérkőzésén. A Ferguson-fiúk 70 percig sehol sem voltak, aztán Wayne Rooney helyett Chicharito érkezett, a találkozó pedig száznyolcavn fokos fordulatot vett, Berbatov ezúttal duplázott, de a kis mexikói is betalált kialakítva ezzel a 3-2-es végeredményt. Rafael nyaksérülést szenvedett, hordágyon vitték le. Az Arsenal a 2007-es elveszített Ligakupa-finálé után ismét bejutotta sorozat döntőjébe, miután a visszavágón 3-0-ra legyőzte az első meccsen egy Priskin Tamás-góllal diadalmaskodott Ipswichet.

Magyar gól a Championshipben 2011. január 22. 19:44 Gyepes Gábor biztosította be a Cardiff City győzelmét a Championship 27. fordulójában, a Watford ellen, 83. percben szerzett találatával ő állította be a 4-2-es végeredményt. A győzelemnek köszönhetően már második helyen a wales-iek. Priskin Tamás ezúttal néma maradt, Fülöp Márton két gólt kapott, de így is győztek a Doncaster ellen 3-2-re. Buzsáky Ákos csapata, a listavezető QPR vasárnap kora délután fogadja a Coventryt.

Priskin betalált, az Ipswich veszített 2011. január 16. 00:08 Hetedik gólját szerezte Ipswich-mezben a magyar válogatott csatár Priskin Tamás, aki a Ligakupához hasonlóan a Championshipben is megzörgette a Milwall hálóját, és aki a hét elején még az Arsenalt szomorította. Sajnos mit sem ért a mostani találat, 2-1-re nyertek a hazaiak. Huszadik helyen a Traktorosok három pontra a kiesőzónától.