KAPCSOLÓDÓ CIKKEK - "HERCEGFALVI ZOLTÁN"
Magyar gólnak örültek Amerikában 2009. október 18. 09:42 Megszerezte második gólját is az amerikai profi labdarúgó-bajnokságban (MLS) Hercegfalvi Zoltán. A Honvéd korábbi csapatkapitánya a Seattle Sounders ellen 3-2-re elveszített hazai bajnokin talált be a kapuba.

Goooool! Zoltan! Magyar gól Amerikában! 2009. október 5. 11:32 Első gólját szerezte az észak-amerikai profi labdarúgó-bajnokságban (Major League Soccer, MLS) a magyar légiós Hercegfalvi Zoltán. A Kansas City Wizards csatára a 73. percben egyenlített a Houston Dynamo ellen. Hetedik meccsén első gólját szerezte. Zoltan - ahogy a kommentátorok ismerik, és ahogy a mezén is szerepel - egy előreívelést vágott kapura, amely a hálóőrről pattant a bal felső sarokba. Nézd meg videón!

Amerikai álom: magyar csatár az MLS-ben 2009. július 11. 09:40 Aláírta másfélvre szóló szerződését Hercegfalvi Zoltán a Kansas City Wizards együttesével - adta hírül a Budapest Honvéd hivatalos honlapja. A gólerős támadó kölcsönben szerepel majd az amerikai profiligában (MLS).

Pölöskei: Végigkísért az Intertotó-kupa 2008. november 24. 12:08 A Bp. Honvéd 19 ponttal a tizenegyedik helyen zárta az őszt, az együttes különösen a szezon közepén mutatott a vártnál lényegesen visszafogottabb teljesítményt. Akkor is elsősorban hazai pályán, a Bozsik József Stadionban nem volt mindig rossz a vendégcsapatok élete. Erről kérdeztük a kispestiek vezetőedzőjét, Pölöskei Gábort, aki szerint a nyári nemzetközi kupaszereplés erősen rányomta a bélyegét a bajnoki szereplésre…

A Honvéd kijózanította a Kaposvárt 2008. november 15. 19:54 A Budapest Honvéd labdarúgócsapata 2-1-es győzelemmel zárta a magyar labdarúgó NB I őszi idényét a Kaposvári Rákóczi ellen a Bozsik Stadionban. Hercegfalvi Zoltán és Diego magabiztos előnyhöz juttatták a fővárosiakat az első félidő hajrájában, a Kaposvárból viszont hiányzott a puskapor, Nemanja Nikolics csak a 94. percben szépített büntetőből.

A Honvéd pontokért megy Debrecenbe 2008. október 24. 12:51 Az elmúlt fordulóban az élre lépett a DVSC-TEVA labdarúgócsapata az élvonalbeli bajnokságban, és ahhoz, hogy megőrizze előkelő pozícióját „csak” le kell győznie a tizenkettedik helyen szerénykedő Bp. Honvédot az Oláh Gábor utcai stadionban péntek este hét órakor kezdődő összecsapáson. Herczeg András, a hazaiak klubmenedzsere szerint csak látszólag lesz könnyű dolguk.

Nyeretlen maradt az MTK és a Honvéd is 2008. augusztus 3. 21:55 A 2. forduló sem hozta meg az első győzelmét az MTK-nak és a Bp. Honvédnak, ugyanis a két együttes 1-1-es döntetlent ért el a vasárnapi bajnokin. A vezetést a vendég kispestiek szerezték meg Hercegfalvi Zoltán révén, ám a kék-fehérek Pál András találatával még az első félidőben egyenlíteni tudtak.

A Honvéd bravúros győzelme Teplicében 2008. július 5. 19:55 A Bp. Honvéd labdarúgócsapata 3-1-re nyert a cseh FK Teplice otthonában az Intertotó-kupa második fordulójának első mérkőzésén, így előnyt szerzett a budapesti visszavágóra. A magyar együttes Hercegfalvi Zoltán góljával szerzett vezetést, ezt ugyan Petr Lukas kiegyenlítette, de Abraham és Abass találatára már nem volt válaszuk a hazaiaknak.