KAPCSOLÓDÓ CIKKEK - "GYORFI_ALEN"
Simoncelli világbajnokhoz méltóan zárt 2008. október 26. 13:12 Marco Simoncelli nyerte a gyorsaságimotoros-világbajnokság valenciai nagydíját a 250 köbcentis kategóriában. A második Juki Takahasi, a harmadik Alvaro Bautista lett. Tóth Imre szezonbeli legjobb eredményével a 13. helyen végzett.

Simoncelli egy századot vert Debonra 2008. október 25. 16:14 Mindössze egy századmásodperc választotta el a spanyol Alex Debont, attól, hogy szülővárosában ő indulhasson az élről a gyorsaságimotoros-világbajnokság idei utolsó futamán, a 250 kcm-es géposztályban. Marco Simoncelli a hajrában tudta megelőzni a pénteki, első időmérőn első helyen befutó ibériai versenyzőt. A harmadik helyen a francia Julien Simon ért célba, míg a szabadedzéseken remeklő finn Mika Kallio a negyedik pozícióból rajtolhat. A magyar Tóth Imre pénteki hetedik helyéhez képest ezúttal a 18., míg Györfi Alen a utolsóelőtti, 24. helyen ért célba.

Kezdésnek Barbera pályacsúcsot ért el 2008. július 11. 12:52 Új pályacsúccsal végzett az első helyen a Német Nagydíj első szabadedzésén Hector Barbera a gyorsaságimotoros vb 250 kcm-es kategóriájában. A Tóth csapat spanyol klasszisa 1:24,241 perces időeredménnyel nyerte a gyakorlást, megelőzve honfitársát, a KTM-es Julian Simont, valamint a vb-pontverseny éllovasát, Mika Kalliót.