KAPCSOLÓDÓ CIKKEK - "GYEPLABDA, NŐI"
Pókerben tarolna a szexi olimpiai bajnok 2009. szeptember 14. 08:30 Galériával! Újabb híresség vetette bele magát a versenypóker elitjébe a múlt héten, a világ első számú sorozata, az EPT (European Poker Tour) barcelonai főversenyén. Az első hallásra ismeretlennek tűnő Fatima Moreira de Melo szponzorált játékosként jelent meg a tornán, holott egy évvel ezelőtt még egy teljesen másik sportágban, gyeplabdában szerzett olimpiai aranyérmet Hollandia csapatával.

Peking 2008, női gyeplabda: Kína-Hollandia finálét rendeznek 2008. augusztus 20. 17:43 Kína és Hollandia került a női gyeplabdázók fináléjába a pekingi olimpián, miután az elődöntőben a házigazdák a német, a „tulipánosok” pedig az argentin csapatnál bizonyultak jobbnak.

Peking 2008, gyeplabda: dél-koreai siker a dél-afrikaiak ellen 2008. augusztus 18. 07:16 A Koreai Köztársaság női csapata 4-0-ás félidei eredmény után 5-2-re verte a Dél-afrikai Köztársaság együttesét a gyeplabdázók pekingi olimpiai tornáján az utolsó két helyen álló válogatott csatáján.

Peking 2008, női gyeplabda: győztek a németek a B csoportban 2008. augusztus 18. 04:24 Győzelemmel zárt a német női gyeplabda-válogatott a pekingi olimpián, a B csoportban.

Peking 2008, női gyeplabda: nehéz holland, sima amerikai győzelem 2008. augusztus 16. 06:49 A holland női gyeplabda-válogatott egy góllal nyerte az A csoport rangadóját Ausztrália ellen a pekingi olimpián. A negyedik fordulóban a B csoportban az Egyesült Államok gárdája három találattal bizonyult jobbnak Új-Zélandnál.

Peking 2008, női gyeplabda: a spanyolok legyűrték Koreát 2008. augusztus 14. 15:22 Spanyolország minimális különbséggel bizonyult jobbnak a Koreai Köztársaságnál a pekingi olimpiai női gyeplabda tornájának harmadik fordulójában. A B csoportban eközben Argentína ugyancsak egy góllal verte Japánt.

Peking 2008, női gyeplabda: Hollandia rangadót nyert Kína ellen 2008. augusztus 14. 08:15 Németország és Hollandia is őrzi veretlenségét a pekingi olimpia női gyeplabda tornájának harmadik fordulóját követően. Előbbiek a B csoportban az amerikait verték két góllal, utóbbiak az eddig hibátlan Kína csapatot múlták felül minimális különbséggel.

Peking 2008, női gyeplabda: holland és német siker a fordulóban 2008. augusztus 12. 17:56 A holland és a német női gyeplabda-válogatott is nyert a pekingi olimpia női gyeplabda tornájának második fordulójában. Előbbiek a dél-koreaiakat, utóbbiak az új-zélandiakat verték minimális különbséggel.

Peking 2008, női gyeplabda: Kína újabb kapott gól nélküli sikere 2008. augusztus 12. 14:47 A pekingi olimpia női gyeplabda tornájának második fordulójában a B csoportban döntetlent játszott egymással az Egyesült Államok és Japán, míg az A csoportban Kína második mérkőzését is kapott gól nélkül nyerte meg.

Peking 2008, női gyeplabda: spanyol vezetés után ausztrál henger 2008. augusztus 12. 11:18 Bár a mérkőzés elejéna spanyolok szereztek vezetést a női gyeplabdatorna A-csoportjának találkozóján, Ausztrália az első félidőben egyenlített, szünet után pedig szinte átgázolt a spanyol csapaton.