KAPCSOLÓDÓ CIKKEK - "FC FEHÉRVÁR"
A Ligakupa-finálé kapujában a Vidi 2012. március 27. 21:23 A Videoton sima, 3-0-ás győzelmet aratott a Pápa otthonában a labdarúgó Ligakupa elődöntőjének keddi első mérkőzésén, s ezzel nagyon közel került a fináléhoz.

Nagy kapusbaki, a Loki nyert Fehérvárott 2012. március 18. 17:57 VIDEÓ! Megmagyarázhatatlan kapusbaki döntötte el a magyar labdarúgó NB I szuperrangadóját. A 28. fordulóban 1-0-ra nyert a Debrecen Székesfehérvárott, a meccs mindent eldöntő találata Mladen Bozsovics elpasszolt labdája után született. A hálóőr biztosan nem felejti el ezt a potyát, a debreceniek továbbra is veretlenek, nem mellesleg hat ponttal vezetnek a Győr előtt.

Diósgyőr-Videoton ÉLŐben az SH-n! 2012. március 9. 18:19 Lejárt az idő, sokan szavaztatok, aminek köszönhetően kiderült, a Diósgyőr-Videoton NB I-es összecsapást szeretnétek ÉLŐben nyomon követni a SportHíradón. A magyar futballbajnoki vasárnap 18 órakor kezdődik. A második helyen a Pécs-Fradi, nem sokkal elmaradva harmadikként a Loki-Kecskemét csata futott be. Köszönjük együttműködéseteket.

Elődöntős a Pápa, a Vidi és a Kecskemét 2012. március 7. 18:20 A Pápa, a Videoton és a Kecskemét is bejutott a négy közé a labdarúgó Ligakupában. A Pápa a Kaposvárt, a Videoton a Diósgyőrt, a Kecskemét az MTK-t búcsúztatta.

Torghelle góllal debütált a Videotonban 2012. február 22. 20:54 Micsoda bemutatkozás! A Videoton a télen szerződtetett Torghelle Sándor, valamint Nikolics Nemanja góljával 2-0-ra nyert a Diósgyőr vendégeként a labdarúgó Ligakupa negyeddöntőjének szerdai, első mérkőzésén. A Honvédtól érkezett csatár első mérkőzésén lépett pályára fehérvári színekben.

Vidi-meccs a stadion mellől, presszóból 2011. november 22. 15:37 A bajnoki címvédő Videoton legutóbb 7-0-ra verte a Siófokot. 1800 néző előtt… Érthetetlen, hogy Fehérváron miért fordulnak el a csapattól, miért járnak egyre kevesebben a Sóstói Stadionba. Bár Paulo Sousa együttese nyomokban sem emlékeztet a májusban aranyérmet szerzett bajnokcsapatra, a hazai mérleg még így is imponáló: nyolc bajnokiból hétszer nyertek Sándorék Fehérváron. Ám a fehérvári drukkerek mégsem kíváncsiak rájuk.

"Évszázados" rekordot állított be a Vidi 2011. november 21. 20:25 Az elmúlt tizenegy esztendőben csupán négyszer volt példa arra, hogy valamelyik NB I-es csapat hét góllal verje meg ellenfelét. Az MTK és az Újpest egyszer-egyszer, a Videoton (Fehérvár) viszont kétszer szórta meg aktuális riválisát. Utoljára éppen a 16. fordulóban, szombaton. A hétvége érdekességeit szemezgettük ki a magyar futballélvonalból.

Vidi: nyolc perc alatt négy gól, 7-0 2011. november 19. 17:09 Gólfesztivált rendeztek a Sóstói Stadionban, a labdarúgó NB I 16. fordulójában, a Vidi Alves mesterhármasával, Nikolics duplájával, Oliveira és Sándor góljával kivégezte a kiesőjelölt Siófokot. A hajrában nyolc perc alatt négyet vágtak a fehérvári huszárok. Elek Ákos a padra sem fért fel.

Ligakupa: előzött a Vidi 2011. november 9. 19:30 A Videoton 4-2-re nyert Gyirmóton a labdarúgó Ligakupa 5. fordulójának szerdai játéknapján, miközben első számú csoportbeli riválisa, az MTK első vereségét szenvedte el a sorozatban. A záró körben, egymás ellen döntheti el a két csapat, hogy melyikük kaparintja meg a biztos továbbjutással járó első helyet az A jelű kvartettben. Az Újpest és a Győr még bizakodhat, a Ferencváros csütörtökön játszik. Az öt első mellett a három legjobb csoportmásodik is bejut a legjobb nyolc közé. .

A Vidi összeroppantotta az Újpestet 2011. november 6. 15:23 A tíz emberre olvadt Újpest 3-0-s vereséget szenvedett a Videoton otthonában a labdarúgó NB I 15. fordulójában. Mihajlovics kiállítása után Alves büntetőt rontott, de a végén helyrehozta hibáját. A bajnokot Nikolics duplája lendítette át a holtponton.