KAPCSOLÓDÓ CIKKEK - "COPPA ITALIA"
Coppa: Cavani kiütötte a címvédő Intert 2012. január 25. 23:07 VIDEÓ! Edinson Cavani egy tizenegyessel és egy nagyszerű szóló végén szerzett találattal egymaga intézte el 2-0-ra az Intert, ezzel a négy közé jutott az Olasz Kupában.

Gyönyörű gólokkal repült tovább az Inter 2012. január 19. 22:50 Magabiztos győzelemmel őrizte meg lendületét az Inter, amely sorozatban hat bajnoki diadal mellett immár zsinórban hatodik találkozóját nyerte meg, ezúttal az Olasz Kupa nyolcaddöntőjében 2-1-re a Genoa ellen. A kék-feketék nem kis góljait 25 méterről Maicon, majd egy gyönyörű összjáték végén Andrea Poli szerezte

Milan-verés a kupában, döntős a Palermo! 2011. május 10. 22:42 VIDEÓK! Szép sikert aratott a Palermo azzal, hogy a Coppa Italia elődöntőjének visszavágóján 2-1-re legyőzte a bajnok Milant. A déliek történetük harmadik kupadöntőjükre készülődhetnek, igazi karnevál vette kezdetét, amikor felharsant a hármas sípszó. A Scudetto hatása alatt álló Milan nem akarta eléggé ezt a sikert, a rózsaszínek viszont mentek-haraptak. A végére tízen-tízen maradtak a csapatok, a bajnok milánóiak csak a hajrában tudtak szépíteni. Túl későn.

Torinóból lépett a négybe a Roma 2011. január 27. 22:40 VIDEÓ! Inter-Roma elődöntőt rendeznek a labdarúgó olasz kupa, a Coppa Italia elődöntőjében, miután a fővárosiak két második félidőben szerzett góllal végül 2-0-ra diadalmaskodtak Torinóban. A gyönyörű találatok Mirko Vucsinics, valamint a csereként beállt Rodrigo Taddei nevéhez fűződnek. A Juventusnak marad a bajnokság, Luigi Del Neri csapatát joggal fütyülte ki a hazai publikum a lefújást követően.

Túlélte a San Paolo poklát az Inter! 2011. január 26. 23:28 VIDEÓ! Tizenegyesekkel jutott az Olasz Kupa elődöntőjébe a címvédő Inter a nápolyi San Paolo poklában, ahol 120 percen keresztül vívtak késhegyre menő csatát a csapatok, a Napolinak több helyzete volt, de gól nem született. A tizenegyespárbajt 5-4-re nyerték a milánóiak, csak Lavezzi hibázott. Leonardo csapata a Juventussal vagy a Romával meccselhet majd a döntőbe jutásért.

Büntetőkkel lépett a négy közé a Palermo 2011. január 25. 23:58 Gólnélküli százhúsz percet követően tizenegyesekkel győzte le odahaza a Palermo a Parma alakulatát az olasz labdarúgó kupa, a Coppa Italia első negyeddöntőjében. A győztes déliek a szerdai Milan-Sampdoria csata győztesével játszhatnak a döntőért.

Chippendale-show az olasz kupameccsen 2011. január 18. 23:28 A Napoli találkozik a címvédő Internazionaléval a labdarúgó Olasz Kupa negyeddöntőjében. A déliek 2-1-re győzték le a Bolognát, előbb Yebda fejelt a léc alá, majd Lavezzi talált be. A gólszerző ezután levette mezét és megmutatta, mije van...

Buffon: A Juve-szurkolóknak nincs párjuk 2011. január 14. 13:36 Roppant hálás a szurkolóknak Gigi Buffon. A hét hónapos kényszerszünet után csütörtök este visszatért Juventus-ikon a kupában a nyolc közé jutott a csapattal, de amit a fanatikusoktól kapott az egész meccs alatt, azt sohasem feledi már.

Buffonnal jutott a nyolcba a Juventus! 2011. január 13. 22:53 VIDEÓK! A több mint féléves kényszerszünet után visszatért Gigi Bufonnal a kapujában harcolta ki a nyolc közé kerülést a Juventus alakulata a Coppa Italiában, amely Torinóban verte meg 2-0-ra a Cataniát. A meccsen a kapus mellett a remekül futballozó Alex Del Pierót ünnepelték elsősorban a szurkolók. A lényeg: Milos Kraszics és Simone Pepe belőtte a Zebrákat a legjobb nyolc közé a kupában.

Olasz Kupa: drámai végjáték Parmában 2010. december 15. 10:33 A Fiorentina a 114. percben szerezte meg a vezetést, mégis kiesett Parmában a Coppa Italia nyolcaddöntőjében. Szinte hihetetlen a történet.