KAPCSOLÓDÓ CIKKEK - "CARDIFF CITY"
Ráfagyott a mosoly Rooney-ék arcára 2013. november 24. 18:51 Nem tudott a dobogó közvetlen közelébe férkőzni a Manchester United, mert a hosszabbításban két pontot is elveszített a Cardiff City otthonában, a Premier League 12. fordulójában. Az első félidő a Vörös Ördögök elképzelései szerint alakult, akik nem játszottak igazán jól, de úgy tűnt, behúzzák a meccset Rooney megpattanó lövésből született találatával és Evra szögletet követő fejesgóljával. Az újonccsapat egyik csereembere, Kim sújtott le a címvédőre a 91. percben. A City visszaelőzte Rooney-ékat a tabellán.

Pellegrini szerint nem volt rossz a City 2013. augusztus 26. 14:01 Meglepetésre a Premier League egyik bajnokesélyesnek tartott csapata, a Manchester City 3-2-es vereséget szenvedett a most feljutott Cardiff City otthonában az angol bajnokság második fordulójában. Manuel Pellegrini, a City menedzsere szerint pedig csapata nem is játszott rosszul...

Angliából a Fradiba? 2012. március 6. 19:06 Gyepes Gábor, a volt ferencvárosi védő keddtől újra együtt edz a labdarúgó NB I kilencedik helyén álló együttessel. Bár a szurkolók örülnének, egyelőre nincs szó arról, hogy a Cardiff-fal szerződést bontó játékost leigazolják a zöld-fehérek - írja a csapat egyik szurkolói oldala, az ulloi129.wordpress.com. Mint ismeretes, Gyepes télen távozott Angliából, miután a Championshipben szereplő walesiek szerződést bontottak vele. Azóta nincs csapata a korábbi válogatott játékosnak.

Nem lesz walesi házidöntő 2011. május 17. 23:13 A Reading lesz a Swansea ellenfele az angol másodosztály, a Championship rájátszásának döntőjében, miután 3-0-ra nyert a Cardiff City otthonában gól nélküli első meccs után. Shane Long duplájával már az első félidőben eldöntötte a továbbjutás sorsát, a hajrában harmadszor is betaláltak a vendégek. Gyepes Gábort a hazai mester nem nevezte a keretbe.

Keddi közös tuti...- fogadási blog 2011. május 17. 16:21 Csak azt tudjuk elmondani bloggerünkről, amit hétfőn: ez már tényleg hihetetlen. Tegnapi meglepetéstippje a 89. percig (!) tartotta magát, ekkor esett meg az egyenlítés és lett oda az izgalmas jóslat. Jövendőmondónkat azonban nem lehet megtörni, még a sors sem tudja megadásra kényszeríteni. Keddre egy hármaskötés és egy szimplatipp szerepel a menüben, előbbi ráadásul ismét olvasói segedelemmel. PL, Championship, Magyar Kupa, belga bajnoki. Hmmm, de fincsi!

Pénteken is játszunk! - fogadási blog 2011. május 13. 18:39 Valakit a szerencse üldöz, valakit nem. Valakinek sikerül, valakinek majdnem. Mindig valamin elcsúszik a dolog, legutóbb kettő ponton. Az olasz kosárbajnokság három fogadott meccséből kettő bejött, de a legkisebb szorzójú, a listavezető sikerére irányuló tipp elment. Ez már tényleg nem pech. Ez annál sokkal több. Bloggerünk azonban nem tud csüggedni, megy előre - és mára is rakott néhány tippet, ő pénteken is játszik. Egy pillantást azért megér...

Letarolták a női partjelzőt - videó 2011. május 3. 11:59 Nem kicsit lökték el szegény Sian Massey partjelzőt az angol másodosztályú labdarúgó-bajnokság hétfői mérkőzésén, amelyen a Cardiff elbukta az automatikus feljutás lehetőségét, miután hazai pályán 3-0-ra kikapott a Middlesbrough-tól. A pórul járt, törékeny hölgyet mint egy amerikaifutball-mérkőzésen, úgy letarolták, ám Massey gyorsan felkelt és lelkesen galoppozott tovább az oldalvonal mellett - a mérkőzés végéig.

Ismét csak Priskin kapott lehetőséget 2011. április 16. 19:45 Egyetlen magyarként Priskin Tamás léphetett pályára a Championship 42. fordulójának szombati játéknapján. A magyar támadó a 68. percben állt be a feljutásért küzdő Swansea együttesébe, gólt azonban ő sem tudott szerezni a Burnley ellen. Az Ipswichben Fülöp Márton immáron sorozatban ötödik találkozóját volt kénytelen a padon tölteni, miután a londoniak kapuját ismét Arran Lee-Barrett védte. Gyepes Gábor is csak a partvonalon túlról nézhette végig csapata mérkőzését.

Vesztettek a magyarok a Championshipben 2011. március 8. 23:33 Egyik magyar futballista csapata sem győzött, mi több, mindegyiké kikapott az angol másodosztályú labdarúgó-bajnokság, a Championship 36. fordulójában. A listavezető Queen's Park Rangersben hosszú sérülése után másodjára kezdő Buzsáky Ákos 71 percet játszott a Millwall elleni 0-2-n, a Readingtől otthon vesztő Ipswichben Fülöp Márton kezdett a kapuban, Priskin Tamás pedig a 62. percben állt be. A Crystal Palace-szel szemben alulmaradt Cardiffban Gyepes Gábor végig a kispadon ücsörgött.

Gyepes klubtársa lett az Arsenal ifjonca 2011. január 18. 20:12 Tavasszal Gyepes Gábor csapattársa lesz Jay Emmanuel-Thomas, az Arsenal labdarúgója. A 20 éves támadó középpályás reméli, a walesi főváros csapatában rendszeres játéklehetőséghez jut, miután az Ágyúsoknál egyelőre messze van a legjobbaktól.