KAPCSOLÓDÓ CIKKEK - "BUDAPEST_HONVED"
Nem maradt gól a Fradi-Honvédra 2012. március 18. 19:56 Gól nélküli döntetlennel zárult a Ferencváros-Honvéd összecsapás, egyben a labdarúgó NB I 20. fordulója. A meccsen mégis volt vesztes, hiszen Somalia az első félidőben olyan rosszul esett, hogy súlyos vállsérülést szenvedett, mentő vitte el az Albert Stadionból. A Fradi

Nem volt büntető - vagy mégis?! 2011. október 31. 18:15 Albert Flórián halála minimum háttérbe szorítja a NB I hétvégi történéseit, de így, szomorú hangulatban is érdemes felidézni a 14. forduló slágermérkőzését, kiváltképp, hogy a Debrecen először vesztett pontot hazai pályán, miután 1-1-re végzett a Honvéddal. A meccs kapcsán egy meg nem adott büntető szolgáltatja a legtöbb beszédtémát, igaz, az sem egyértelmű, volt-e szabálytalanság, vagy sem...

Kevés volt a visszatérő Torghelle gólja 2011. október 1. 17:02 Hiába játszotta végig és talált be a Honvéd színeiben Torghelle Sándor, a Paks így is elhozta a három pontot Budapestről a labdarúgó NB I 10. fordulójában.

Az Újpestnek sem termett babér Kispesten 2011. szeptember 17. 19:26 A Honvéd zsinórban negyedik hazai meccsét nyerte meg, mi több: ezeken még csak gólt sem kapott. A labdarúgó NB I 9. fordulójában, szombaton este az Újpestet páholta el 2-0-ra. Mind a két gólt Danilo szerezte, előbb tizenegyesből, majd egy kiugrás során volt eredményes, és 8 találattal holtversenyben vezeti a góllövőlistát. A Honvéd 2005 óta először fektette két vállra a lila-fehéreket a Bozsik Stadionban.

Öt forduló után is nyeretlen a Fradi 2011. augusztus 13. 21:52 Zsinórban negyedik mérkőzését nyerte meg a Honvéd a labdarúgó NB I-ben, miután Németh Norbert második félidei góljával 1-0-ra legyőzte a Ferencvárost. A piros-feketék többet támadtak és kezdeményeztek és megérdemelten győztek, a vendégeknek egyetlen ziccerük volt, azt pedig Kemenes kivédte. Prukner László alatt inog a kispad, öt kör után még mindig nyeretlen csapata, amely sorozatban harmadszor kapott ki és meglehetősen kilátástalannak tűnik játéka.

Ellentétes félidők, győri öröm Kispesten 2011. július 17. 18:08 A Győri ETO FC 2-1-es győzelmet aratott a Budapest Honvéd vendégeként a labdarúgó OTP Bank Liga 1. fordulójának első vasárnapi mérkőzésén.

BL-résztvevő páholta el az Újpestet 2011. június 29. 20:19 A legutóbbi labdarúgó Bajnokok Ligája-sorozat csoportkörébe jutott Zsolna 4-0-ra legyőzte az Újpest csapatát felkészülési mérkőzésen. A Vasasnál az új, horvát csatár, Simic négyszer volt eredményes a szlovák másodosztályú Bódva ellen. A Kecskemét szintén szlovák másodikligás csapatot győzött le, míg a Honvéd a Dunaszerdahellyel ért el döntetlent.

Honvéd: Délczeg jött, ketten mentek 2011. május 24. 12:28 A tavasszal jó formában futballozó Délczeg Gergellyel erősítette meg keretét a Budapest Honvéd, ahol nagyüzem van, ketten távoztak, egy futballistával hosszabbítottak.

Az Újpest ledarálta a Honvédot 2011. május 14. 16:57 Magabiztos, háromgólos győzelmet aratott a Újpest Kispesten a labdarúgó NB I 29. fordulójában. A derbit már az első félidőben lerendezték a lilák, akik ezzel a

A Videoton csak 32 percig volt bajnok 2011. május 8. 19:23 Két szabadrúgásgóllal elhalasztotta a bajnokavatást a Honvéd a labdarúgó NB I-ben, miután 2-2-es döntetlent játszott a Videotonnal a 27. forduló zárómérkőzésén. A fehérváriak 13 perc után már két góllal vezettek, így történetük első aranyérme kapujába léptek, de innentől érezhetően visszavettek, amelyet Zelenka, majd Ivancsics szép csavarásával büntettek meg a fővárosiak. Az éllovas így szerdán, a Kaposvár ellen érhet révbe.