KAPCSOLÓDÓ CIKKEK - "BÖŐR ZOLTÁN"
Böőr Zoltán is Nyíregyházára költözik 2009. augusztus 28. 19:04 Úgy tűnik, nagyon komolyan gondolja ezt az NB I-es idényt a Nyíregyháza. A jelenleg harmadik alakulat kerete idén a legerősebb, ám Szentes Lázár vezetőedző újabb négy játékossal töltötte fel csapatát. Pénteken nagybevásárlást tartottak a nyírségiek, a legnagyobb név: Böőr Zoltán.

Pécsre igazolhat a Győr ikonja 2009. július 25. 14:46 Napokon belül aláírhatja szerződését a Pécs együttesével Stark Péter, a Győri ETO labdarúgócsapatának kapitánya, ikonja. A bama.hu szerint Starknak vasárnapig kell választ adnia a baranyai együttesnek. A középhátvéden kívül Böőr Zoltánra is szemet vetettek a PMFC-nél, ám az ügye még nem tart annyira előrehaladott állapotban, mint társáé. Ismert, hogy mindkét válogatott klasszist eladná a Győr, abban az esetben, ha jó ajánlatot kap érte.

Böőr: Képesek lehetünk a csodára 2008. augusztus 26. 12:14 Csütörtökön 20:30-kor lép pályára a Győri ETO FC együttese az ETO-Parkban a tavalyi német bajnok VfB Stuttgart ellen a labdarúgó UEFA-kupa második selejtezőkörének második mérkőzésén: az első találkozón 2-1-es vereséget szenvedtek a zöld-fehérek, ám Böőr Zoltán hatalmas góljának köszönhetően maradt esélye a győri együttesnek a visszavágón. A korábbi válogatott középpályás szerint az ellenfél jobb csapat, de bízik a továbbjutásban.

Böőr: A visszavágón győznünk kell! 2008. július 18. 14:19 Csütörtök este a labdarúgó UEFA-kupa első selejtezőkörének első mérkőzésén 1-1-es döntetlent játszott hazai pályán a Győri ETO FC a grúz FC Zestafoni ellen. A győriek egyik legjobb játékosa Böőr Zoltán volt, akinek a góljával egyenlített az ETO a második félidőben.