KAPCSOLÓDÓ CIKKEK - "BIRMINGHAM CITY"
Beállt, majd azonnal gólt lőtt Futács 2012. március 21. 09:55 Csupán három percet töltött a pályán a 89. percben becserélt Futács Márkó, mégis betalált a másodosztályú angol labdarúgó-bajnokság 38. fordulójában a Birmingham kapujába. A jelenleg utolsó Portsmouth hazai pályán 4-1-re győzte le a jelenleg hatodik Cityt.

AVB nélkül már összejött a negyeddöntő! 2012. március 6. 22:38 Negyeddöntős az FA-kupában a Chelsea, amely kiváló második félidei produkció után egy 2-0-s győzelemmel kezdte az AVB, azaz André Villas-Boas utáni érát a Birmingham otthonában, a nyolcaddöntő kedd esti újrajátszásán. Mata tarthatatlan volt, Meireles szépségíjas gólt lőtt, még az is belefért, hogy a spanyol támadó kihagyott egy Torres által kiharcolt büntetőt. A Kékek otthon fogadhatják a Leicester Cityt a legjobb nyolc között, március 18-án.

Birminghamből halászna az Arsenal 2011. augusztus 10. 15:27 Az Arsenal megfigyelőket küldött a Birmingham City edzőmeccsére, hogy feljegyzéseket készítsenek Scott Dannről.

Geráéknál a Man. United korábbi kapusa 2011. július 29. 21:20 Ben Foster egy évre szóló kölcsönszerződést keretében csatlakozott a West Bromwich Albionhoz, így minden bizonnyal a klubhoz kerülő Gera Zoltán társa lesz.

Középhátvédet vesznek a Farkasok 2011. július 11. 16:13 Roger Johnson hétmillió fontért a Wolverhamptonhoz szerződött a februárban még Ligakupát nyert, ám azóta másodosztályba zuhant Birmingham Cityből.

Pénzt mosott a Birmingham tulajdonosa?! 2011. június 30. 10:57 Pénzmosás gyanújával őrizetbe vették szerdán az angol Birmingham City labdarúgócsapatának hongkongi tulajdonosát.

Megvan Larsson új klubja? 2011. június 19. 16:18 Szabadügynökökkel erősít a Sunderland, annak ellenére, hogy 16 millió fontos pluszbevételhez jutott a klub Jordan Henderson eladásából. Közülük az egyik legnagyobb név, Sebastian Larsson választotta Steve Bruce csapatát - írja a Daily Mail.

Lemondott az angol kupainduló edzője 2011. június 12. 18:07 Valószínűleg a városi rivális Aston Villánál folytatja edzői pályafutását Alex McLeish, aki vasárnap közölte, távozik a Ligakupa-győztes Birmingham Citytől.

Ők lehetnek a horrorvasárnap vesztesei 2011. május 20. 18:47 A Premier League felsőházában kevés a nyitott kérdés, az viszont, hogy melyik két csapat követi a West Hamet a másodosztályba, korántsem dőlt el. A legrosszabb helyzetből a Wigan és a Blackpool rugaszkodik neki a záró körnek, de a Birmingham, a Wolves és a Blackburn is reszkethet. A presztízs mellett mintegy 40 millió font a tét.