KAPCSOLÓDÓ CIKKEK - "BAYERN MÜNCHEN"
Hihetetlen, de igaz: kiütötték a Bayernt 2015. január 30. 23:01 A Bayern München 70 perc leforgása alatt kapott annyi gólt, mint amennyit a teljes őszi szezon, vagyis 17 forduló alatt (négyet). Az életveszélyesen kontrázó Wolfsburg szétszedte a címvédő, a bajnokságban toronymagasan vezető Guardiola-csapatot péntek este a Volkswagen Arenában. Nincs már veretlen együttes a topligákban. Bas Dost második gólja akár Puskás-díjas is lehet. Kevin De Bruyne-t nem tudta tartani a feltolt FCB-védelem.

Jól indult az év a Bayernnek 2015. január 14. 13:34 4-1-es győzelemmel kezdte az új esztendőt a Bayern München kedd este barátságos mérkőzésen katari edzőtáborában, a helyi ligaválogatott ellen, a Lehvija Stadionban. A 20 éves jobbszélső, Mithell Weiser duplázott, Franck Ribéry is betalált még a szünet előtt, a végeredményt a csereként beálló Claudio Pizarro állította be a ráadás perceiben. Holger Badstuber négy hónap után tért vissza a pályára FCB-mezben.

Bayern-fogás: német tehetség 7 millióért 2015. január 2. 20:12 A következő szezontól a német bajnok Bayern München labdarúgócsapatát erősíti a 19 éves Joshua Kimmich.

Ilyen egyérintőzést csak a Bayern tud! 2014. december 11. 17:03 A Bayernnél úgy cicáznak, mint pár éve a verhetetlen Barcelonánál. Ennyit jelent a Guardiola-hatás. Így készültek a CSZKA elleni BL-meccsre az Allianz Arenában (3-0). Videó!

Bayern-kegyelemdöfés a Citynek? 2014. november 24. 17:04 Az év egyik legfontosabb mérkőzése előtt foghíjasnak tűnik a Manchester City középpályája, továbbá nincs 100 százalékos állapotban lévő csatára Manuel Pellegrini mesternek. A Bayern már továbbjutott ugyan, de így is esélyesebbnek számít idegenben a fogadóirodáknál!

A statisztikák alapján a Bayern a király 2014. november 10. 16:54 A topligás idény harmadához közeledve csokorba szedtük a legérdekesebb csapatstatisztikákat. A Bayern labdabirtoklásban és kreativitásban is ott van a topon, így természetesen a lövések terén is kimagasló értékkel rendelkezik, mindemellett a legkevesebb gólt kapta. Az Arsenalnak viszont mintha gondjai lennének a cselhatékonysággal. A lőtt góloknál a Real viszi a prímet óriási fölénnyel. Az Atlético a beadásoknál tűnik ki, a Laziót a szabálytalanságoknál találjuk "előkelő" helyen.

Dörzsölheti a tenyerét a Bayern 2014. október 29. 23:58 A Hamburg ezúttal nem tudta megnehezíteni a Bayern dolgát (ahogy azt a bajnokságban tette a hazai 0-0 alkalmával), sőt, a bajorok félgőzzel is továbbmentek a Német Kupa nyolcaddöntőjébe. Lewandowskit éppen egy HSV-védő, Westermann hozta helyzetbe az elején, később egy Alaba-bomba, és egy Ribéry-lövés is utat talált a hálóba (előbbi Drobny kapus hathatós segítségével, utóbbi nem kis szerencsével). A szünet után már 0-3-at mutatott az eredményjelző. Az első játékrészben egy meg nem adott Müller-gólt is regisztrálhattunk (les miatt fújták vissza). A HSV erejéből csak a becsületgólra futotta a vége felé.

A Bayern nem bírt a Gladbachhal 2014. október 26. 19:28 Ellőtte a puskaporát a Bayern a hétközi, római, 7-1-re megnyert BL-összecsapáson, vasárnap este nem tudott betalálni a házigazda Mönchengladbach ellen. A találkozó 0-0-ra végződött. A bajorok csak kapufáig jutottak Alaba révén, de a nagyobb helyzetek a középpályán sok labdát szerző és kiválóan kontrázó Borussia előtt adódtak (Kruse, Hahn). Az FCB négy ponttal vezet az üldöző hármas tagjai előtt.

A pápa fogadta a Bayernt a 7-1 után 2014. október 22. 13:12 Ferenc pápa fogadta audiencián a Bayern München labdarúgócsapatát, amely jövőre egymillió eurót adományoz a Vatikánnak. A német bajnok szerda délelőtt látogatott el az egyházfőhöz, miután kedden este Bajnokok Ligája-mérkőzésen vendégként 7-1-re kiütötte az AS Romát.

Tippcsata: reszkess, LFC, vigyázz, FCB! 2014. október 21. 18:02 Kedd este Roma-Bayern, szerda este Liverpool-Real Madrid a BL-menüben! Az SH fogadási bloggerei sem hagyták ki az alkalmat, hogy megütközzenek egymással. Íme a legérdekesebb hétközi nemzetközi kupameccsek, és a várakozások!