KAPCSOLÓDÓ CIKKEK - "BAJA"
Labdarúgó NB II: kétgólos Gyirmót-győzelem Baján 2008. november 8. 16:01 A Gyirmót labdarúgócsapata kétgólos győzelmet aratott Baján az NB II nyugati csoportjának 14. fordulójában. A vendégek halványan kezdtek, azonban a végére belelendültek, és magabiztos győzelmet arattak.

Pontot szerzett a Baja az ETO pályáján 2008. szeptember 28. 19:34 A vendégek a második félidő közepétől vezetettek, de a végén gólt kaptak, így 1-1-es döntetlennel zárult a Győri ETO II-Baja találkozó a labdarúgó NB II Nyugati csoportjának 8. fordulójában.

Triatlon Tour: Faldum Gábor és Tóth Zsófia sikere Baján 2008. június 29. 13:53 A férfiaknál Faldum Gábor, a nőknél Tóth Zsófia győzött a Triatlon Tour-sorozat idei harmadik, bajai állomásán.