KAPCSOLÓDÓ CIKKEK - "BACSKAI_BALAZS"
Az Európa-bajnok kiesett a vb-n 2011. október 4. 20:23 A tavalyi Európa-bajnok Bacskai Balázs kikapott amerikai ellenfelétől, így nem jutott be a negyeddöntőbe a bakui ökölvívó-világbajnokságon. A legjobb nyolc közé kerülés biztos olimpiai kvótát eredményezett volna, a magyar öklöző azonban még mindig szerezhet londoni indulási jogot a vb-n, ehhez Spence-nek a döntőbe kell jutnia.

Magyar esélyesek sima győzelme a vb-n 2011. október 2. 21:07 Szellő Imre ugyan keserű csalódást okozott, de Bacskai Balázs és Káté Gyula simán győzött a Bakiban zajló amatőr ökölvívó-világbajnokságon. Boquet Bence sajnos az első menetben kiütéses vereséget szenvedett a nehézsúlyúak között.

Magyar tornagyőzelem Ausztriában 2011. szeptember 5. 17:46 Bacskai Balázs, a 69 kg tavalyi Európa-bajnoka két sima győzelemmel megnyerte a Bécsújhelyen rendezett ökölvívó Nemzetek Kupáját.

Bacskai Balázs Európa-bajnok! 2010. június 12. 16:28 Ötven százalékos mérleggel zárták a magyar klasszisok a moszkvai amatőr ökölvívó Európa-bajnokság szombati döntőjét: Bacskai Balázs (69 kg) arany-, míg Káté Gyula (64 kg) ezüstérmes lett. A csapat medálkollekciója Darmos József (91 kg) harmadik helyével teljes.

Kubaiakat ütöttek-vertek Debrecenben 2009. február 19. 09:09 Tizenhat nemzet 127 ökölvívójának részvételével Debrecenben megkezdődött a 2009-es 53. Bocskai István-emlékverseny.

Ökölvívó Eb: Bacskai Balázs pontozásos veresége a nyolc között 2008. november 11. 22:13 A 69 kg-os Bacskai Balázs pontozásos vereséget szenvedett török riválisától, s így a negyeddöntőben kiesett a liverpooli ökölvívó Európa-bajnokságon.

Varga és Bacskai a dobogó közelében 2008. november 8. 23:59 A magyar ökölvívó-válogatott szombaton két győzelmet és egy vereséget könyvelhetett el a Liverpoolban zajló Európa-bajnokságon, Varga Miklós (60 kg) és Bacskai Balázs (69 kg) a negyeddöntőbe jutott, Szalai Gergely (51 kg) búcsúzott a további küzdelmektől.