KAPCSOLÓDÓ CIKKEK - "AJ AUXERRE"
Folytassa Barca, Milan, Auxerre! - blog 2011. március 19. 18:39 A Manchester United és a Stoke City nagyszerű győzelemmel örvendeztette meg bloggerünket, és a követőit is. A Vörös Ördögök a 88. percben nyertek tíz emberrel a Bolton ellen, míg a Stoke 4-0-ra verte a Newcastle-t. Pénz a zsebben, de estére sem maradunk tippek nélkül. Lesz izgulni való bőven, hiszen ezúttal egy hármaskötés érkezett. A Barcelona a Getafét fogadja, a Milan Palermóba utazik, míg az Auxerre a Sochaux-t látja vendégül.

Bejutott a Marseille a kupadöntőbe 2011. január 19. 23:13 Az Olympique Marseille lesz a Montpellier ellenfele a francia Ligakupa döntőjében, miután 2-0-ra nyert Auxerre-ben szerda este. Brandao az első félidő legvégén köszönt be, a kedélyeket André-Pierre Gignac hűtötte le végképp a második játékrész közepén. A Montpellier kedden biztosította a helyét a fináléban, miután hosszabbítás után felülkerekedett a Paris Saint-Germainen.

BL-tényözön: elit klubba lép a Chelsea? 2010. december 8. 17:37 Mindössze négy csapatnak sikerült eddig makulátlan mérleggel zárni a csoportkört a Bajnokok Ligájában, szerdán egy marseille-i győzelemmel ehhez az illusztris társasághoz csatlakozhat a Chelsea. A Real Madrid története legjobb csoportkörös eredményét érheti el, ha legyőzi az Auxerre-t, a Milan pedig mindössze második hazai sikerére készül utolsó nyolc BL-meccsén. Tekintsd meg a topcsapatok sorával telített esti meccsdömpinget felvezető cikkünket!

Fél év után talált be Ronaldinho 2010. november 24. 12:00 Ibrahimovic és Ronaldinho szállította a sikert a Bajnokok Ligája csoportkörének ötödik fordulójában a Milannak, no meg Massimiliano Allegri vezetőedző, aki nem bánta meg, hogy a 85. percben lehozta a svéd támadót és csatasorba állította a csapat brazil aranylabdását. Negyedik gólját szerezte Ibra a BL-ben, a szezonban először villant Dinho.

Sima győzelemmel üzent a Real Európának 2010. október 19. 22:34 VIDEÓK! A mérkőzés elején egy perc alatt szerzett duplájával 2-0-ra legyőzte a Real Madrid az AC Milant a labdarúgó Bajnokok Ligája keddi rangadóján, ezzel makulátlan mérleggel, kapott gól nélkül vezeti a G-csoportot. A négyes másik, három kiállítást hozó mérkőzésén 2-1-re nyert az Ajax az Auxerre ellen. Ha nehezen, de behúzta harmadik győzelmét a Bayern az E-csoportban, viszont kijózanító verést kapott otthon a Roma a Baseltől.

A Real és az Arsenal nyert, a Milan nem 2010. szeptember 28. 22:37 VIDEÓK! A nagyágyúk közül a Real Madrid és az Arsenal diadalmaskodott, míg a Milan döntetlenezett a labdarúgó Bajnokok Ligája második csoportkörében. A spanyolok Ángel Di María bombájával verték az Auxerre-t, az Ágyúsok Andrej Arsavin vezérletével ünnepelhettek a tizenegyesek meccsén Belgrádban, míg a Milan Amszterdamból hozott el egy pontot az ex-ajaxos Zlatan Ibrahimovicnak köszönhetően. A Bragát ezúttal a Sahtar verte szét.

Hisztizett és lelépett Mourinho! 2010. szeptember 27. 22:15 VIDEÓ! Dühbe gurult José Mourinho az Auxerre elleni Bajnokok Ligája-összecsapást megelőző hétfő esti sajtótájékoztatón azután, hogy harmadszor is feltették neki a kérdést: Miért nincs a keretben Pedro León? A portugál mester nem kívánt érdemben válaszolni, helyette kioktatta az újságírókat és angolosan távozott. Előtte elárulta, Benzema kezdő lesz.

Keretet hirdetett José Mourinho 2010. szeptember 27. 14:21 Pedro León kimaradt a Real Madrid Auxerre-be utazó Bajnokok Ligája-keretéből.

Thiago Silva megsérült 2010. szeptember 13. 12:57 Thiago Silva, az AC Milan középhátvédje izomhúzódása miatt valószínűleg nem lép pályára az Auxerre elleni Bajnokok Ligája-nyitányon.

Újabb komoly kérője akadt Gera Zolinak! 2010. augusztus 26. 01:28 Egy évig még szerződés köti Gera Zoltánt az angol élvonalbeli Fulhamhez, de a nyáron kinevezett Mark Hughes menedzser nem igazán ragaszkodik hozzá. Így könnyen elképzelhető, hogy a középpályás hamarosan távozik Londonból. Korábban írtuk, hogy a Liverpool, a Sunderland, sőt a Werder Bremen is szeretné magáénak fiúnkat, most pedig az Auxerre tűnt fel az égen.