KAPCSOLÓDÓ CIKKEK - "ABRAHAM"
A Makó is szalutált a Honvédnak 2008. október 8. 16:55 A Soproni Ligában legutóbb Siófokon nyerő Budapest Honvéd labdarúgócsapata a Magyar Kupában is folytatta jó szereplését. A kispestiek a sorozat nyolcaddöntőjének első mérkőzésén a teljes második játékrészt emberhátrányban játszó NB II-es Makó vendégeként nyertek 2-0-ra. A visszavágót október 22-én rendezik a Bozsik stadionban.

Ismét csődöt mondott a siófoki támadósor 2008. október 3. 20:45 A labdarúgó NB I 10. fordulójában is pont nélkül maradt a BFC Siófok csapata. A somogyiak már az első félidőben hátrányba kerültek a Budapest-Honvéd elleni hazai találkozón: a 39. percben Abraham vette be Milinte kapuját. A vendéglátók hiába támadták végig a második játékrészt, a csatárok ezúttal is csődöt mondtak. A sereghajtó így egyre nehezebb helyzetbe kerül, a fővárosiak viszont fontos pontokat szereztek.

Peking 2008: Benjamin és Abraham is ott lesz az olimpián 2008. július 24. 14:24 Benjamin és Abraham személyében két honvédos labdarúgó is ott lesz a pekingi olimpián - közölte a Budapest Honvád labdarúgóklub internetes oldala csütörtökön. A két légiós már elutazott a válogatott edzőtáborába, így a szombati Intertotó-kupa visszavágón nélkülöznünk kell a két játékost

A Honvéd bravúros győzelme Teplicében 2008. július 5. 19:55 A Bp. Honvéd labdarúgócsapata 3-1-re nyert a cseh FK Teplice otthonában az Intertotó-kupa második fordulójának első mérkőzésén, így előnyt szerzett a budapesti visszavágóra. A magyar együttes Hercegfalvi Zoltán góljával szerzett vezetést, ezt ugyan Petr Lukas kiegyenlítette, de Abraham és Abass találatára már nem volt válaszuk a hazaiaknak.

Abraham és Bárányos duplázott Kispesten 2008. június 1. 20:48 A két hosszú ideje nyeretlen csapat közül a Honvéd sorozata szakadt meg, hiszen hazai pályán 4-1-re verte a Tatabányát a labdarúgó NB I 30. fordulójában. A kispestieknél Abraham és Bárányos Zsolt is duplázott. A tatabányaiak Kovács István révén voltak eredményesek.