Éledezik a US Open, Rafa Nadal nyert

Szerző: shLétrehozva: 2011. szeptember 8. 19:02
Két elmosott nap után, csütörtök délelőtt napsütésben sétált ki az Arthur Ashe stadionba Rafael Nadal és Gilles Müller. A címvédő spanyol 0:3-ról folytatta a szerdán kezdődött meccsét és mintha kicserélték volna: sokkal jobban teniszezve, mint az első héten gyorsan egyenlített és végül 2 óra 8 perc alatt 7:6, 6:1, 6:2-re győzve a luxemburgi ellen bejutott a negyeddöntőbe. Közben Andy Murray nagyon simán intézte el az amerikai Donald Youngot (6:2, 6:3, 6:3). Szegény embert az ág is húzza, a Louis Armstrong stadion pályája, az alapvonal mögött elkezdett púposodni, a szervezők majd két órán át tehetetlenkedtek, végül Andy Roddick és David Ferrer a 13-as pályára költözött.

FÉRFI EGYES. NYOLCADDÖNTŐ, ALSÓ ÁG, szeptember 8.

Isner (amerikai, 28.)- Simon (francia, 12.) 7:6(2), 3:6, 7:6(2), 7:6(4)
Murray (brit, 4.)- Young (amerikai) 6:2, 6:3, 6:3

Roddick (amerikai, 21.)- Ferrer (spanyol, 5.) 6:3, 6:4, 3:6, 6:3
Nadal (spanyol, 2.)- Müller (luxemburgi) 7:6(1), 6:1, 6:2