Újpesten nyert presztízsmeccset a Fradi!

Szerző: shLétrehozva: 2010. március 31. 19:48
KÉPRIPORT. Nagy küzdelemben végül 1-0-s győzelmet aratott a Ferencváros labdarúgócsapata Újpesten a Ligakupa középdöntőjében. A mérkőzésen rengeteg rendőr, ám annál kevesebb szurkoló tette tiszteletét. A kilencven perc letelte után a vendégdrukkerek örülhettek, hiszen a presztízsmecset Tóth Bence nagyszerű bombagóljával nyerték meg a zöld-fehérek. A Paks négy ponttal vezet ebben a kvartettben a Haladás és a Fradi előtt - ez utóbbi két csapatnak még két meccse van. Szerdán a Bp. Honvéd és a Videoton is összefutott, ők a A-csoportban játszottak 1-1-es döntetlent. Ebből a négyesből a Debrecen jutott a döntőbe.

A mérkőzésre néhány tucat ferencvárosi szimpatizáns érkezett, őket rendőrök kísérték a stadionhoz.

A nagyfokú rendőri készültség feleslegesnek bizonyult, mert bizony nem tolongtak a Szusza Ferenc Stadionban.

A találkozó nagy részében jobbára a küzdelem dominált, persze Lipcsei Péter (zöldben) kapott hideget-meleget az újpesti szurkolóktól. Pedig a ferencvárosi idol 637. alkalommal lépett pályára zöld-fehér szerelésben!

Stockley (zöldben) sem kímélte az ellenfelet. Paprikás első félidőt követően aztán futballt is látott a publikum...

Igaz, Barczi (balra) a meccs helyzetét hagyta ki az első játékrész derekán, a kapuson átpördülő labdát ugyanis az üres kapu helyett a jobb kapufára passzolta. Hihetetlen pillanat volt, a fiatal újpestit Rajczi vigasztalta.

Ami az egyiknek nem sikerül, az a másiknak összejött. Az 55. percben eldőlt a meccs, ekkor Tóth Bencénél volt a labda...

...a ferencvárosi középpályás egy szép csel után lőtt, és GÓÓÓÓÓÓÓÓL!!!!! Újpest-Ferencváros 0-1.