Skót Ligakupa: tizenegyesekkel vérzett el László Csaba csapata

Szerző: shLétrehozva: 2008. augusztus 27. 22:35
Nem bírt másodosztályú ellenfelével a László Csaba edzette Hearts futballcsapata a skót Ligakupában. Az Airdrie 0-0 után végül tizenegyesekkel lépett a kiírás következő fordulójába.

Nem várt nagy meglepetéssel végződött a Hearts-Airdrie skót Ligakupa-találkozó, hiszen végül az esélytelenebb kiscsapat jutott tovább.

Az egyébként eseménytelen mérkőzés a rendes játékidőben 0-0-val zárult, mi több a 107. percben Kevin McDonaldot ki is állította Smith játékvezető, így még nagyobb esélye nyílt László Csaba együttesének a továbbjutásra.

Gól azonban továbbra sem esett, így jöhettek a tizenegyesek. Az "orosz rulett" negyedik körében Scott McLaughlin betalált, de David Abua büntetőjét kivédte Stephen Robertson, ezzel tizenegyesek után 4-3-mal kvalifikálta magát a másodosztály hetedik helyén szerénykedő Airdrie a következő körbe.