Pirlo a hős, csodaszóló, Ménez-dupla

Szerző: SHLétrehozva: 2014. november 30. 20:43
Andrea Pirlo mesterien eltalált lövésével az utolsó pillanatokban döntötte el a torinói derbit a Juventus saját közönsége előtt vasárnap este. Az első félidőben Bruno Peres nyolc perccel Vidal büntetőtalálatát követően replikázott, nem is akárhogy: olyan szóló végén lőtt hatalmas, kapufás gólt, amilyet még Gareth Bale-től is csak a legjobb napjain láthatunk. Délután millimétereken múlott a Milan korai vezető találata Rami fejesénél az Udinese ellen (a bíró nem látta bent), de ha úgy vesszük, hogy elvett valamit a sors a Rossoneritől, akkor azt vissza is adta: egy véleményes tizenegyes és kiállítás jelentette a meccs döntő momentumát a 63. percben. Ménez nem hibázott a mészpontról, majd duplázott, második gólja élményszámba ment. Videók!

SERIE A, 13. FORDULÓ
JUVENTUS-TORINO 2-1 (1-1)

A Juve összeállítása: Storari - Lichtsteiner, Bonucci, Chiellini, Evra - Pogba, Pirlo, Marchisio (Pereyra, 64.) - Vidal - Tévez (Ogbonna, 83.), Llorente (Morata, 58.).

G.: Vidal (14. - 11-esből), Pirlo (93.), ill. Bruno Peres (22.)

Piros lap: Lichtsteiner (78.)

All Goals&Highlights - Juventus 2-1 Torino - 30... by The-Football

KÜLÖN A HATALMAS SZÓLÓ (BRUNO PERES, 1-1):

MILAN-UDINESE 2-0 (0-0)

A Milan összeállítása: Diego López - Rami, Bonera, Mexes, Armero - Van Ginkel, Essien, Bonaventura - Honda, Ménez, El Shaarawy.

G.: Ménez (64. - 11-esből)

Piros lap: Domizzi (63.)

AC Milan 2 - 0 Udinese - Serie A (30-11-2014) by tuanhtran

További olasz végeredmények: Cagliari-Fiorentina 0-4, Cesena-Genoa 0-3, Empoli-Atalanta 0-0, Palermo-Parma 2-1, Roma-Inter 4-2.

Szombaton játszották: Sassuolo-Verona 2-1, Chievo-Lazio 0-0.

Hétfőn: Sampdoria-Napoli.