Parádéval üzent az MU a Chelsea-nek

Szerző: shLétrehozva: 2010. március 27. 20:15
Wayne Rooney és Rio Ferdinand nélkül is hozta a kötelezőt a Manchester United a szomszédvár Bolton ellen a Premier League 32. fordulójában Mi az hogy?! A hajrában kiütötték a hazaiakat a Vörös Ördögök, Berbatov duplázott, Gibson is betalált, de a hős Nani volt, az utolsó két gól az ő érdeme. Élen az MU!

PREMIER LEAGUE, 32. FORDULÓ
BOLTON-MANCHESTER UNITED 0-4 (0-1)
Reebok Stadium, vezette: Martin Atkinson.
BOLTON: Jääskeläinen - Ricketts, Cahill, Knight, Samuel - Muamba, Li, Cohen (Taylor, 73.), Wilshere - Elmander (Klasnic, 73.), Kevin Davies. Menedzser: Owen Coyle.
Cserepad: El-Habszi, Taylor, Riga, Mark Davies, Klasnic, Andrew O'Brien, Weiss.
MU: Van der Sar - Neville, Vidics, Evans, Evra - Fletcher (Gibson, 80.), Scholes (Carrick, 78.), Valencia, Giggs (Macheda, 84.), Nani - Berbatov. Menedzser: Sir Alex Ferguson.
Cserepad: Kuszczak, Pak, Carrick, Rafael, Macheda, Gibson, De Laet.
Gólszerző: Samuel (38. - öngól), Berbatov (68., 78.), Gibson (82.)
Az Arsenal a forduló nagy vesztese, miután a Manchester United is leckéztetett szombat este és elkalapálta a Boltont a Reebok Stadionban. Egy szépségdíjas öngól okozta az addig nagyon bátran és szervezetten játszó hazaiak vesztét, akik a második félidőben Nani és Berbatov nyomásának engedve összeomlottak. A portugál a harmadik és a negyedik gól előtt is kihagyhatatlan helyzetbe hozta társát, előbb Berbatovot, aztán a cserejátékos Gibsont. Visszafoglalta az első helyet az MU, amely Rooney nélkül is meggyőző volt ezen az estén.
AZ ÉLŐ KÖZVETÍTÉS
93.: Vége a mérkőzésnek!
92.: Macheda belsőzte fölé Valencia lapos beadását.
90.: Három perc a hosszabbítás.
84.: Csere: Giggs helyett Macheda.
82.: GÓÓÓL!!! Gibson! Ha egyszer Nani beindul! A portugál megint húzogatott-húzogatott, aztán ügyesen, laposan visszagurított középre, ezúttal Gibson járt arra, s ajtó-ablak helyzetben be is lőtte. 0-4
80.: Csere: Fletcher helyett Gibson.
78.: GÓÓÓL!!! Nani csinált bohócot Rickettsből, majd hanyagul középre gurított, Berbatov Knight lábai között passzolt a hálóba. 0-3
74.: Csere: Scholes helyett Carrick.
73.: Csere: Cohen helyett Taylor, Elmander helyett Klasnic.
68.: GÓÓÓL!!! Fletcher középre tartó, félmagas lövése jött ki Jääskeläinenről, Berbatov ott termett és beverte. 0-2!
56.: Li szabadrúgása után zavarodott meg az MU védelme, Scholes karját is érintette a labda, de nincs tizenegyes.
53.: Fletcher lövése nem okozott veszélyt.
49.: Nani és Ricketts fejelt össze.
46.: Folytatás!
45+3.: Vége a félidőnek!
45+1.: Tizenhét méterről végezhetett szaabdot a Bolton, Cohen a sorfalba lőtte.
39.: Muamba rakétázott a léc alá, Van der Sar káprázatos mentése. A levegőben úszva tolta mellé-fölé. Ezt kevesen tudják.
38.: ÖNGÓÓÓÓL!!! Giggs bal oldali beadása után Samuel akarta szögletre rúgni a labdát, helyette a jobb alsóaba helyezett. 0-1!
33.: Berbatov törte el a lövést, Jääskeläinen a végállomás.
30.: Előbb Cahill fejesét védte Van der Sar, a túloldalon Giggs ravasz lövése szállt mellé-fölé.
27.: Wilshere forintos labdájával Elmander tört be, kissé kisodródott, de balról lőtt, Van der Sar résen volt. Hatalmas helyzet volt!
20.: Evra maradt földön fél percig egy kőkemény ütközés után, tudja folytatni.
18.: Kavarodás közepette Fletcher tette vissza a labdát Evansnek, aki a tátongó kapu helyett fölélőtt.
17.: Berbatov kiszorított helyzetből is eltalálta a kaput, Jääskeläinen üggyel-bajjal hárított, szöglet lett a dologból.
15.: Végre valami, Scholes durrantott fölé.
10.: A Bolton kezdett vehemensebben, nem lesz ez sétagalopp.
2.: Wilshere átlövése, méterekkel mellé.
1.: A MANCHESTER UNITED KEZDTE A MÉRKŐZÉST! Rooney-t, Ferdinandot és Carricket (pados) pihenteti a skót mester a Bayern elleni BL-csata előtt.

PROGRAM
Szombat
Birmingham City-Arsenal 1-1 (Philips 91., ill. Nasri 81.)
Chelsea-Aston Villa 7-1 (Lampard 15., 44., 62., 90. - a középső kettőt 11-esből, Malouda 57., 68., Kalou 83. ill. Carew 29.)
Hull City-Fulham 2-0 (Bullard 16. - 11-esből, Fagan 48.)
Tottenham-Portsmouth 2-0 (Crouch 27., Kranjcar 41.)
West Ham United-Stoke City 0-1 (Fuller 69.)
Wolverhampton-Everton 0-0
Bolton-Manchester United 0-4 (Samuel 38. - öngól, Berbatov 68., 78., Gibson 82.)