Némethtel nyert az Olympiakosz

Szerző: shLétrehozva: 2010. december 12. 18:09
Másodszor lépett pályára bajnokin és harmadszor tétmeccsen Németh Krisztián, a görög Olympiakosz magyar válogatott légiósa. A 21 éves csatár félórát kapott spanyol mesterétől az Atromitosz Athén ellen.

Ugyanúgy a gólszerző Mirallast váltotta Németh, ahogy bő egy hónapja a Panioniosz ellen (5-0), most negyedórával többet lehetett a pályán.

A hajrára beszorultak az emberhátrányban jűtszó piros-fehérek, így Némethre is több feladat hárult a védekezésben, nem jutott helyzetig.

Németh - aki többször is összakasztotta a bajszát edzőjével, Erenesto Valverdével - egyetlen alkalommal lehetett kezdő eddig a szezonban, a Görög Kupában, az Iliupoli otthonában debütált győztes meccsen.

GÖRÖG ÉLVONAL, 14. FORDULÓ
Olympiakosz-Atromitosz 2-0 (Fuster 33. - 11-esből, Mirallas 36. - kiállítva: Dudu 68., Olympiakosz)