KAPCSOLÓDÓ CIKKEK - "NEMETH_KRISZTIAN"
Hivatalos: Németh az MLS-ben folytatja 2014. december 19. 11:20 Az észak-amerikai bajnokságban (MLS) szereplő Sporting Kansas Cityhez szerződött a magyar válogatott csatár, Németh Krisztián.

Németh az MLS-ben folytathatja 2014. december 5. 16:04 Az Egyesült Államokban, a Major League Soccerben (MLS) szereplő Sporting Kansas Citynél folytathatja pályafutását Németh Krisztián - értesült a blikk.hu.

Németh elhagyta a Rodát, klubot keres 2014. július 15. 12:17 Németh Krisztián azonnali hatállyal szerződést bontott a holland labdarúgó-bajnokság élvonalából az elmúlt szezonban búcsúzó Rodával.

Németh Krisztián csapatot keres 2014. május 18. 14:42 Tizenhárom játékos, köztük a magyar válogatott csatár Németh Krisztián hagyja el a holland élvonalból kiesett Roda JC-t - ezt a klub tudatta honlapján a hétvégén.

Németh hetedik gólja Hollandiában, videó 2013. december 14. 22:36 Németh Krisztián gyönyörű gólja a Roda 2-0-s vezetését eredményezte Nijmegenben, a holland élvonalbeli bajnokság alsóházi rangadóján, de végül a sereghajtó NEC örülhetett az Erevidisie 17. fordulójának szombati játéknapján. A házigazda 4-3-ra nyert. Németh két védőt is becsapva lőtt precízen a jobb alsóba, végigjátszotta az összecsapást, amelyen két gólpasszt is adott, és egy sárga lapot is begyűjtött. Nézd meg videón szezonbeli hetedik villanását!

Videón Németh hétvégi gólja! 2013. október 20. 21:04 Németh Krisztián formájára nem lehet panasz a holland bajnokságban. Ő egyenlített szombaton a Waalwijk otthonában, ahol nyerni tudott a Roda 2-1-re, aminek köszönhetően feljött a 10. helyre a táblázaton. Csak négyen villantak Némethnél többször a ligában. Nézd meg a legfrissebb gólját. Úgy cselezte ki a kapust, ahogy az a nagykönyvben meg van írva.

Németh-dupla Hollandiában! 2013. szeptember 28. 22:14 Németh Krisztián duplázott (és büntetőt hibázott) a holland élvonal nyolcadik fordulójában, az Utrecht otthonában. Csapata, a Roda 3-3-t játszott a szombat esti mérkőzésen. A magyar válogatott csatár fejesből, és egy jól helyezett lövésből talált be. Már négygólos, nála többször csak hárman voltak eredményesek az eddigi bajnoki szezonban (Finnbogason, Pellé, Johansson).

Németh új posztjáról, és 2013-ról 2013. február 4. 15:38 Nagy Jóslás! A SportHíradó szerkesztői mellett mostani és korábbi sportolókat, szakértőket, véleményvezéreket is felkértünk arra, hogy tippeljék meg, mit hoz a 2013-as sportév. Ezúttal a magyar válogatott sztárjával, a Liverpool és az Olympiakosz korábbi, a Roda jelenlegi támadójával, Németh Krisztiánnal beszélgettünk.

Németh-gólpassz az Ajax ellen - videó 2012. november 25. 23:22 Németh Krisztián gólpasszt adott az Ajax elleni, vasárnap délutáni bajnoki 14. percében, de a címvédő fordítani tudott és elszomorította a Roda közönségét az utolsó 10 percben. A magyar válogatott csatárt a szünetben lecserélték, Kádár Tamás végig kispadozott. Nézd meg videón, hogyan szerzett vezetést a hazaiaknak Hupperts, hogyan egyenlített Eriksen, és hogyan gyötörte be a győztes gólt Schöne három perccel a vége előtt!

Koeman lett Némethék edzője 2012. április 23. 18:02 Erwin Koeman, a magyar labdarúgó-válogatott korábbi szövetségi kapitánya lett a Németh Krisztiánt is foglalkoztató, holland élvonalban szereplő RKC Waalwijk vezetőedzője.