MLS: Houstonban nyert a címvédő Dynamo az FC Toronto ellen

Szerző: shLétrehozva: 2008. június 9. 08:46
A címvédő Houston Dynamo hazai pályán 3-1-re nyert a Toronto FC ellen az észak amerikai labdarúgó-bajnokság (MLS) alapszakaszának legutóbbi játéknapján.

A vendéglátók Dwayne De Rosario találatával az első félidő hajrájában szereztek előnyt, majd a második felvonásban Brian Ching duplázott: előbb az 53., majd a 69. percben volt eredményes, eldöntve ezzel a találkozót.

A vendégeknek Jeff Cunningham révén a 71. percben csak a szépítés jött össze.

A Dynamo tizenkettedik mérkőzésén a negyedik győzelmét aratta és pontszámban (17) beérte a Nyugati főcsoportban listavezető Los Angeles Galaxyt. A Toronto ugyanakkor a Keleti főcsoportban a negyedik helyen áll, érdekesség: 17 pontjukat tizenegy mérkőzésen szedték össze, tehát az arányokat tekintve megelőzik a Houstont, de így sem férnek fel a dobogóra.

ÉSZAK-AMERIKAI LABDARÚGÓ-BAJNOKSÁG (MLS), ALAPSZAKASZ:
Houston Dynamo - FC Toronto 3-1 (Dwayne De Rosario 45., Brian Ching 53., 69., ill. Jeff Cunningham 71.)