Gólgazdag mérkőzésen győzött az ETO II

Szerző: shLétrehozva: 2008. augusztus 30. 20:10
Gólokban gazdag mérkőzésen 6-2-re győzött hazai pályán a Győri ETO FC II együttese az FC Ajka ellen az NB II Nyugati csoportjának negyedik fordulójában. Az első félidőben már 3-0-ra vezettek a hazaiak, majd a fordulás után szépíteni tudtak az ajkaiak, ám a gól után ismét beindultak a győriek és magabiztosan győztek a Gyirmóton rendezett mérkőzésen.

LABDARÚGÓ NB II, 6. FORDULÓ
Győri ETO FC II – FC Ajka 6-2 (3-0)
Gyirmót, 150 néző. Vezette: Pintér Csaba (Kovács Z., Török)
Győri ETO FC II: Varga Z. – Dorogi, Szemerey, Zámbó, Vető – Frick (Planéta 57.), Pákolicz, Klement (Lappints 55.), Sánta – Cseri, Csermelyi (Gál 76.). Vezetőedző: Klement István
FC Ajka: Grőber – Pothárn, Subicz, Pákai, Gunther – Imre, Szabó L., Manganelli, Hujber (Hornyák 53.) – Mihalecz, Csörnyei. Vezetőedző: Horváth Tamás
Gólszerző: Cseri (11-esből - 12.), Pákai (öngól - 25.), Dorogi (43.), Csermelyi (58.), Szemeri (74.), Pákolicz (82.) ill. Szabó L. (57.), Csörnyei (61.)
Sárga lap: Klement (50.) ill. Subicz (3.)

Az első félidő egyértelműen a hazai együttesé volt, hiszen három gólt is sikerült szerezniük az Ajka ellen. A 12. percben Pákolicz cselezett a tizenhatoson belül, majd Mangenelli buktatta, amiért a játékvezető büntetőt ítélt. A labda mögé Cseri állt, aki laposan lőtt a jobb alsó sarokba. 1-0

A mérkőzés 25. percében ismét gólt szerzett a győri csapat, amikor Pálolicz jobb oldali beadása után Pákai testéről a kapuba pattant a labda. 2-0

A folytatásban feljavult a vendégegyüttes játéka, ám egy kapu előtti kavarodás után Dorogi elé pattant a labda, aki két méterről lőtt a kapuba. 3-0

A szünet után jó iramban folytatódott a találkozó és a mérkőzés 57. percében szépíteni tudott az Ajka együttese. Szabó László lőtt huszonegy méterről szépen a kapu jobb oldalába. 3-1

A vendégegyüttes gólja után rögtön gólt szerzett a hazai csapat is Csermelyi révén: Cseri jobb oldali beadására érkezett jó ütemben és hét méterről fejelt a kapu jobb oldalába. 4-1

Az Ajka együttese nem adta fel a mérkőzést és a 61. percben ismét szépíteni tudtak Csörnyei révén, aki tíz méterről lőtt a kapu közepébe. 4-2

Jól szórakozott az a 150 néző, aki kilátogatott a stadionban, hiszen újabb két győri találatot láthattak. Az ötödik hazai találatot Szemerei szerezte (5-2), majd Pákolicz is betalált a kapuba (6-2).