Az Inter javított, csalódott Spurs

Szerző: SHLétrehozva: 2014. október 2. 23:01
Az Inter két jól eltalált lövésből is bevette az azeri bajnok kapuját a San Siróban, ezzel javított a Cagliari elleni csúfos, 4-1-es hazai vereséget követően. Bő negyedóra elteltével Danilo D'Ambrosio lába sült el, a vége felé Mauri Icardi tüzelt a hálóba nehéz helyzetből. A Nerazzuri két forduló alatt szerzett hat pontjával vezeti az F jelű csoportot az Európa-ligában. A Tottenham gólelőnye nem tartott ki a végéig a Besiktassal szemben: a Chiriches kezezése miatt megítélt büntetőt Demba Ba értékesítette a 89. percben. A Spurs fémjelezte kvartettben meglepetésre a görög Aszterasz Tripolisz viszi a prímet. A Salzburg Gulácsi Péterrel a kapuban állt fel, és győzött a román Astra vendégeként.

EL, F-CSOPORT, 2. FORDULÓ
INTER-KARABAH 2-0 (1-0)

Az Inter összeállítása a hegyi-karabahi csapat ellen: Carrizo - Andreolli, Ranocchia, Juan Jesus - D'Ambrosio, Hernanes (Obi, 72.), M'Vila, Kuzmanovics (Medel, 59.), Nagatomo - Guarín (Osvaldo, 63.) - Icardi.

G.: D'Ambrosio (18.), Icardi (85.)

All Goals - Inter Milan 2-0 Qarabag - 02-10... by akainuxace

EL, C-CSOPORT, 2. FORDULÓ
TOTTENHAM-BESIKTAS 1-1 (1-0)

A Spurs összeállítása a Besiktas ellen: Lloris - Dier, Chiriches, Fazio, Davies - Bentaleb, Stambouli (Dembélé, 65.) - Kane, Paulinho (Lennon, 60.), Townsend - Soldado (Adebayor, 79.).

G.: Kane (27.), ill. Ba (89. - 11-esből)

Tottenham 1 : 1 Beşiktaş ALL GOALS Uefa Europa... by troublemakers41

El, az összes késő esti végeredmény: Aszterasz Tripolisz-Partizan Belgrád 2-0, Astra Ploiesti-Salzburg 1-2, Celtic Dinamo Zagreb 1-0, Estoril-Panathinaikosz 2-0, HJK Helsinki-Bruges 0-3, Inter-Karabah 2-0, St. Étienne-Dnipro 0-0, Torino-Köbenhavn 1-0, Tottenham-Besiktas 1-1, Villarreal-Apollón Limasszol 4-0, Zürich-Mönchengladbach 1-1.

Korábbi végeredmény az E-csoportból: Dinamo Moszkva-PSV 1-0.