KAPCSOLÓDÓ CIKKEK - "INTERNAZIONALE"
Inter-tripla: Shaqiri, Podolski, és... 2015. január 24. 00:08 Az Inter nyolcmillió euróért, négy és fél évre elkötelezi magához Marcelo Brozovicot, a Dinamo Zagreb belső középpályását.

Pontokat hullajtott a Roma és az Inter 2015. január 17. 22:28 A Palermo már a második percben vezetést szerzett a Roma ellen Dybala révén, és a folytatásban csak az egyenlítésre futotta a Farkasok erejéből: Strootman passzát Destro értékesítette a 19. forduló szombat esti meccsén, a Renzo Barberában. A tabellaelső Juve öt ponttal elhúzhat, ha megveri otthon a Veronát vasárnap. Az Inter sem tudott dűlőre jutni az Empolival idegenben, Shaqiri debütált, a 73. percben váltotta a szintén frissen igazolt Podolskit.

Shaqiri nélkül is remekelt az Inter 2015. január 11. 15:09 Az Inter már a szünetben két góllal vezetett, és ezt meg is tartotta a végéig a Genoa ellen, Milánóban, a Serie A 18. fordulójának vasárnap kora délutáni meccsén. Icardi féllollós lövése előkészítésnek volt jó a kipattanóra érkező Palaciónak, aztán a szünethez közeledve már a középcsatár zörgetett fejesből, Hernanes szöglete után. A végén csak pillanatokig reménykedhetett a szépítő Genoa, hiszen Vidics bólintása után is Perin hálójában pihent meg a labda. Mancini mester úgy döntött, inkább elnapolja Shaqiri debütálását, nem cserélte be, Empoliban viszont talán már a kezdőben láthatjuk majd a Bayerntől igazolt sztárt.

Így turbózzák fel az Intert! 2015. január 9. 22:33 Bár az Inter jelenleg az alsóházban tanyázik az olasz bajnoki tabellán, az új erősítésekkel a top ötöt, vagy akár a top hármat is megcélozná! Podolski már bemutatkozott, Shaqiri már Inter-mezben pózol, a középpályára Mario Suárezt (Atlético Madrid), a védelembe Fabian Schärt (Basel) hozná a télen a Nerazzurri.

Podolski az Interben: kész! 2015. január 2. 17:43 Az Inter megszerezte Lukas Podolskit. Az Arsenal 29 éves, világbajnok támadója fél évre, kölcsönben érkezik

Sarkozy kedvencei legyőzték az Intert 2014. december 31. 11:57 Icardi lerendezhette volna a francia bajnokot, de aztán jött Cabaye barátságos meccsen, Marrákesben, 30 ezer néző előtt. A PSG 1-0-ra verte az Intert a korábbi francia államelnök Nicolás Sarkozy szemei előtt. Videós összefoglaló!

A sírból jött vissza az Inter 2014. december 21. 23:25 Mateo Kovacic irtózatos góljával és Rodrigo Palacio szezonbeli első találatával a padlóról állt fel az Inter otthon, a Lazio ellen, a Serie A 16. fordulójának vasárnap esti mérkőzésén. A horvát középpályás akár fordíthatott is volna, ha bement volna a fejese a 83. percben. Az első félidőben meglepte az Intert a rómaiak ragyogó formában lévő, brazil szélsője, Felipe Anderson, aki kétszer is bevette Samir Handanovic kapuját. Az Inter továbbra is hat pontra a harmadik helytől, amelyet éppen a Lazio birtokol jelenleg a táblázaton.

Az Inter még nem mondott le a BL-ről 2014. december 15. 23:40 Az Inter megérdemelt győzelmet aratott a Serie A 15. fordulójának hétfő esti mérkőzésén Veronában, a Chievo otthonában. Mateo Kovacic már a 19. percben lesújtott a hazai védők bizonytalankodását kihasználva, aztán Andrea Ranocchia csatárokra jellemző mozdulattal perdített a kapuba a szünet után. Rubén Botta nyolc perccel beállása után sárga lapot kapott ütésért, de sikerült kireklamálnia magának a pirost a Chievónál kölcsönben lévő Inter-csatárnak. A Nerazzurri a győzelem ellenére maradt az alsóházban, ugyanakkor mindössze hat pont választja el a BL-zónától.

Milánó mindkét fele maga alatt 2014. december 7. 23:11 Az Udinese egy pimasz lövéssel szerzett góllal és egy ajándékba kapott ziccert értékesítve fordítani tudott San Siróban, ezzel mindhárom pontot elhozta az Inter otthonából a Serie A 14. fordulójának vasárnapi játéknapján. A szünet előtt Guarín nagy passzát Icardi váltotta gólra. A Milan is pofára esett, a szeptember vége óta veretlen Genoa vendégeként maradt alul egy szöglet utáni Antonelli-fejes miatt. Nem sikerült jól Montolivo visszatérése a kezdőbe (fél év után). Az ACM magát okolhatja, nagyobb helyzetei voltak, mint Perottiéknak.

Római örömfoci, négyet kapott az Inter 2014. november 30. 22:48 Közönségszórakoztató meccsen léptette le a Roma az Intert vasárnap este az Olimpicóban, a Serie A 13. fordulójában. A Farkasok a foci minden szépségét felvonultatták: első góljukat egy sakk-mattra kijátszott szituáció során, a másodikat félpályás szóló után, a harmadikat Totti pókfocis gólpasszát követően, a negyediket süvítő szabadrúgásból szerezték. Az Inter kétszer is egyenlített, de nem érdemelt pontot ezen az estén. A fővárosiak tartják a lépést a bajnokkal, hátrányuk három pont a ligaelsővel szemben.