Dzsudzsákék élen, hibátlan Napoli, Legia

Szerző: SHLétrehozva: 2014. október 2. 21:14
Dzsudzsák Balázs csapata, a Dinamo Moszkva Jurij Zsirkov 93. percben szerzett góljával nyert a vendég PSV Eindhoven ellen a labdarúgó Európa Liga csoportküzdelmeinek második fordulójában. A magyar válogatott csapatkapitánya kezdőként kapott lehetőséget korábbi klubja ellen, s pályafutása ötvenedik európai kupamérkőzésén 61 percet játszott. Helyére a mérkőzést eldöntő Zsirkov állt be.

A Napoli Marek Hamsíknak és Gonzalo Higuaínnak köszönhetően igazolta a papírformát Pozsonyban, előbbi játékos nevelőegyesülete ellen talált be az első félidőben.

A legerősebbnek tűnő, H-jelű csoportban mindkét meccsen döntetlenre végeztek egymással a csapatok. A G jelűben a Sevilla az iksszel is az élen maradt, meglepetésre a Legiát is az éllovasok között találjuk a második kör után.

Európa Liga, E csoport, 2. forduló:
Dinamo Moszkva-PSV Eindhoven 1-0 (Zsirkov, 93.)

A GÓL:

El, kora esti végeredmények: Aalborg-Rio Ave 1-0, Dinamo Kijev-Steaua Bukarest 3-1, Dinamo Minszk-Fiorentina 0-3, Feyenoord-Standard 2-1, Guingamp-PAOK 2-0, Lokeren-Metaliszt 1-0, Rijeka-Sevilla 2-2, Slovan-Napoli 0-2, Sparta Praha-Young Boys 3-1, Trabzonspor-Legia 0-1, Wolsburg-Lille 1-1.