A Milan testén át lett kupadöntős a Juve

Szerző: N.K.Létrehozva: 2012. március 20. 23:16
VIDEÓK! Gigászi csatában jutott az Olasz Kupa döntőjébe a Juventus, amely hosszabbításban játszott 2-2-es döntetlent a Milan ellen Torinóban. A Zebrák 4-3-as összesítéssel jutottak a fináléba úgy, hogy Alex Del Piero találatával még vezettek, de a milánóiak fordítani tudtak. Vucsinics bombagólja azonban továbbjutást ért Antonio Conte alakulatának. Minden elismerés a játékosoknak az izgalmas csatáért.

OLASZ KUPA, ELŐDÖNTŐ, VISSZAVÁGÓ

JUVENTUS-MILAN  2-2 (1-0, 1-2, 2-2)

Torinó, Juventus Arena, vezette: Daniele Orsato.

JUVENTUS: Storari - Lichsteiner (Cáceres, 90.), Bonucci, Chiellini - De Ceglie, Vidal, Pirlo, Giaccherini, Pepe (Marchisio, 63.) - Del Piero (Borriello, 74.), Vucsinics. Vezetőedző: Antonio Conte.

Kispad: Manninger (kapus), Cáceres, Marchisio, Padoin, Estigarribia, Quagliarella, Borriello.

MILAN: Amelia - Antonini, Mexes, Thiago Silva, Mesbah - Aquilani (Nocerino, 68.), Seedorf, Muntari - Emanuelson - Ibrahimovic (Maxi López, 46.), El Shaarawy (Inzaghi, 78.). Vezetőedző: Massimiliano Allegri.

Kispad: Abbiati (kapus), Bonera, Yepes, Gattuso, Nocerino, Maxi López, Inzaghi.

Gólszerző: Del Piero (28.), Vucsinics (96.), ill. Mesbah (51.), Maxi López (81.)

Sárga lap: Vucsinics (39.), Borriello (80.), Storari (85.), Vidal (112.), ill. Muntari (17.), Aquilani (36.), Seedorf (57.), Thiago Silva (101.), Mexes (111.)

TOVÁBBJUTOTT: a Juventus, 4-3-as összesítéssel.

A másik párharcban: Napoli-Siena szerda, 20:45 (az első meccsen: Siena-Napoli 2-1)

105. Vége az első felvonásnak.

101. Thiago  Silva-sárga. Vidalnak lépett oda.

96. GÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓL!!! Vucsinics bombázott kissé balról, 25 méterről a bal felsőbe. Mekkora dugó! Tizenegyesek már nem lesznek...2-2!

91. Úúúúú! Marchisio bikázott balról, 8 méterről fölé.

91. Folytatják.

---

96. Vége a rendes játékidőnek. Összesítésben 3-3, így kétszer 15 perces hosszabbítás jön.

95. Vucsinics bikázott alig fölé a tizenhatos előteréből.

92. Inzaghit kell ápolni...

Három perc.

90. Juve-csere: Cáceres be, Lichsteiner le.

86. Úúúúúú! Borriello mehetett egyedül kapura a jobb oldalon, de picit kisodródott és 9 méterről a kapusba gurított.

85. Storari-sárga.

81. GÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓL!!! Maxi López lőtt egy fordulás után bombagólt 16 méterről, középről. Egyenlő, hosszabbításra áll a meccs! 1-2!

80. Borriello-sárga. Mexest rúgta fel.

78. Milan-csere: Inzaghi be, El Sharaawy le.

74. Juve-csere: Borriello be, az ünnepelt Del Piero le. Chiellini a cséká.

68. Milan-csere: Nocerino be, Aquilani le.

67. Úúúú! Vucsinics vágta az oldalhálóba a labdát az ötös bal csücskétől.

63. Juve-csere: Marchisio be, Pepe le.

57. Seedorf-sárga. Vucsinics ellen szabálytalankodott.

51. GÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓL!!! Micsoda gól, egalizált a Milan! Mexes ívelt a torinói kapu előterébe, Mesbah mélyről érkezett, az ötösnél pedig csukafejessel egyenlített. Első milánói gólja a védőnek, a csapat számára a legjobbkor. 1-1!

46. Folytatják. Milan-csere: Maxi López be, Ibrahimovic le.

45+3. Vége a félidőnek! Nyílt a meccs...1-0!

39. Vucsinics-sárga.

36. Aquilani-sárga. Felrúgta Vucsinicset.

28. GÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓL!!!! Vezet a Juve! Lichsteiner szaladt el a jobb oldalon, majd laposan középre passzolt. A Milan ellen minden bizonnyal utoljára meccselő Del Piero átpörgetett a kapuson, majd éles szögből, kissé jobbról, pár lépésről a kapuba gurított. 1-0!

25. Úúúú! Seedorf lőtt nem sokkal a bal felső mellé 25 méterről, középről.

20. Pepét kellett összekaparni - Thiago Silva kért tőle elnézést.

16. Muntari-sárga. Legrottaglie ellen vétett.

Az első percek alapján elmondható: nagy az iram, a Milan nyerni és továbbjutni érkezett Torinóba.