A Fáraó törte meg a San Siro átkát!

Szerző: SHLétrehozva: 2012. szeptember 26. 22:35
Május közepe óta nem látott győzelmet a San Siro közönsége tétmeccsen, sem a Milan, sem az Inter nem tudta otthon tartani mindhárom pontot a szezon elején. Az ötödik fordulóban El Shaarawy vetett véget duplájával a rossz sorozatnak, a piros-feketék 2-0-ra győztek a második félidő jelentős részét emberhátrányban végigfutballozó Cagliari ellen. Az Internek is sikerült örömet szereznie a szurkolóknak: Álvaro Pereira és Cassano góljával simán vette az akadályt a Bentegodiban. A Roma még mindig nem találja a formáját, a Samp ellen hagyományosan nem megy az utóbbi években a Farkasoknak, a legutóbbi hét meccsből csak egyet nyertek a párharcban.

Serie A, végeredmények: Milan-Cagliari 2-0, Roma-Sampdoria 1-1, Catania-Atalanta 2-1, Chievo-Inter 0-2, Genoa-Parma 1-1, Napoli-Lazio 3-0, Torino-Udinese 0-0.

22:39.: CHIEVO-INTER 0-2, végeredmény.

22.35. Totti fejesét a 93. percben mentettték szögletre, amelyet már nem engedett elvégezni a játékvezető. ROMA-SAMPDORIA 1-1, MILAN-CAGLIARI 2-0. Az Inter meccsén most indult a három perces hosszabbítás.

22:23. GÓÓÓÓL!!! EL SHAARAWY!!! Ambrosini tette neki be középre, két ember között perdített ügyesen a hosszú alsóba. 2-0

22:21.: GÓÓÓÓÓL!!!! CASSANO!!! 300. bajnokiján Gargano passzát értékestette Fantantonio. Chievo-Inter 0-2

22:17. Bejött egy-egy jó labdszerző középpályás: Gargano az Interbe (Nagatomo), De Rossi a Romába (Tahcidisz), Ambrosini a Milanba (Montolivo). Ideges a Roma (még mindig 1-1 az Olimpicóban), két percen belül Lamela és Florenzi is besárgult.

22:15. Cavani-mesterhármas, a Napoli kipipálhatja a Laziót, és beéri a Juvét!

22:07. Piros lap a Cagliari kapitányának, Continak, sárgaköves út vezethet a győzelem felé a Milannak! Közben vezet a Catania (Barrientos, 64.)

22:05: Emberhátrányban egyenlített a Samp (Munari) az Olimpicóban, Robinho váltotta Emanuelsont a Milanban, ez a második hazai csere: korábban Constant érkezett Traoré helyére.

22:00. Verona: Rigoni rövid alsóra tartó lövését fogta ki Handanovic. Rohamoz a Cagliari Milánóban: Ibarbo csúsztatott centikkel mellé!

21:50. Kiállítás második sárga lappal Rómában (Maresca), pengeváltás Szicíliában (Catania-Atalanta 1-1).

21:46. Folytatás az A-ligában!!!

21:34. Félidei állások: Milan-Cagliari 1-0 (El Shaarawy) Roma-Sampdoria 1-0 (Totti), Chievo-Inter 0-1 (Álvaro Pereira), Napoli-Lazio 2-0 (Cavani-dupla), Genoa-Parma 0-1 (Lucarelli), Catania-Atalanta 0-0, Torino-Udinese 0-0 - Serie A

EGY KIS KITEKINTÉS:

A szünetben: Arsenal-Coventry 1-0 (Giroud), MU-Newcastle 1-0 (Anderson), Carlisle-Tottenham 0-1 (Vertonghen)  - Angol Ligakupa

A 35. percben: Betis-Atlético 1-1 (Agra, ill. Falcao), WBA-Liverpool 1-1 (Tamas, ill. Sahin) - La Liga, Angol Ligakupa

A második félidő elején: Real-Millionarios 5-0 - Bernabéu-kupa

A 77. percben: Augsburg-Leverkusen 1-3, Freiburg-Werder 1-2 Hannover-Nürnberg 4-1, Mönchengladbach-Hamburg 1-2, Stuttgart-Hoffenheim 0-3 - Bundesliga

21:33. AZ INTER IS ÜNNEPEL! ÁLVARO PEREIRA! Chievo-Inter 0-1

21:30. Róma: Destro kapott hosszú labdát Balzarettitől, a kapusba lőtte a ziccert.

21:27.: A Milan közel a 2:0-hoz. Acerbi lövését paskolták a kapufára, Pazzini közvetlen közelről fejelhetett, ebbe is beleért Agazzi!

21:19.: GÓÓÓL!!! TOTTI!!! Florenzinek sikerült eljuttatnia a labdát úgy, hogy a hosszú oldalon csak a tátongó kapuba kellett lőnie az aranycipősnek! Cavani megduplázta az előnyt Nápolyban.

21:15. Egy kicsit visszaállt a Milan, és erre majdnem ráfázott, Traroé lökéséért akár 11-es is járhatott volna, aztán Ibarbo gurított el a kapu mellett.

21:09.: Vezet a Napoli is egy megpattanó Cavani-lövéssel! Florenzi puskázott el egy nagy lehetőséget Rómában, az Inter meccséről eddig csak sárga lapokról számolhatunk be.

21:00. GÓÓÓL!!!! Milan-Cagliari 1-0!!!! EL SHAARAWY lőtte be a ziccert Montolivo tanári kiugratása után.

20:50. Klose szabálytalan gólt szerzett Nápolyban, a Samp már a második percben elpuskázott egy nagy helyzetet Éder révén.

20:45. Elkezdődött!

Az Inter kezdője Veronában (Chievo, Serie A, 20:45): Handanovic - Ranocchia, Samuel, Juan Jesus - Nagatomo, Zanetti, Cambiasso, Guarín, Álvaro Pereira - Sneijder - Milito.

A Milan kezdőcsapata a Cagliari ellen (San Siro, Serie A, 20:45): Abbiati - Abate, Bonera, Mexes, De Sciglio - Traoré, De Jong, Montolivo - El Shaarawy, Pazzini, Emanuelson.

A Roma kezdője a Samp ellen (Stadio Olimpico, Serie A, 20:45): Stekelenburg - Taddei, Burdisso, Castan, Balzaretti - Marquinho, Tahcidisz, Florenzi - Destro, Totti, Lamela.

A Milan és az Inter renoméját is alaposan megtépázta a gyatra szezonkezdet, itt a lehetőség, hogy javítson a két lombard csapat a Serie A ötödik, hétközi fordulójának szerdai játéknapján, a Cagliari, illetve a Chievo ellen. A kék-feketék egy csatárral és három védővel állnak ki, a piros-feketék Traoréval és De Jonggal szűrnek a középpályán. A Roma eközben megcélozza a dobogót egyik mumusa, a Sampdoria ellen a Stadio Olimpicóban! Kövesd élőben a fejleményeket velünk!