Fehérváron hagyta a fogát az Atomerőmű

Szerző: shLétrehozva: 2009. december 5. 23:37
Székesfehérváron, az Albacomp vendégeként veszítette el veretlenségét az Atomerőmű a férfi kosár NB I 10. fordulójában. Dzunics Braniszlav tanítványai 79-77-re maradtak alul Simon Balázsékkal szemben. Ezzel már csak egyetlen hibátlan csapat van a mezőnyben: az ezúttal a Szolnokot elverő Zalakerámia.

Remek, izgalmas mérkőzést láthattak a nézők az Albacomp csarnokában. Az első negyedet követően Hanga Ádámék tartották előnyüket, volt, hogy már több mint tíz ponttal is vezettek, ám a hajrára felálltak a vendégek. Egy perccel a vége előtt még döntetlent mutatott az eredményjelző, ám az utolsó - győztes - kosarat a fehérváriak szerezték.

Kovács Anikó
Érthető Simon Balázs öröme Fotó: Kovács Anikó

FÉRFI KOSÁRLABDA NB I, 10. FORDULÓ:
ALBACOMP–ATOMERŐMŰ SE 79–77 (22–18, 21–23, 25–17, 11–19)
ZALAKERÁMIA-ZTE KK–SZOLNOKI OLAJ 88–84 (25–22, 17–20, 23–23, 23–19)
KAPOSVÁRI KK–MARSO-VAGÉP NYÍREGYHÁZI KK 115–82 (27–28, 26 – 15, 28 – 17, 34 – 22)