KAPCSOLÓDÓ CIKKEK - "ALBACOMP"
Szolnokon tudott nyerni az Albacomp 2012. március 7. 22:49 Az Albacomp idegenben kilenc ponttal legyőzte a címvédő és a meccs előtt listavezető Szolnokot a férfi kosárlabda NB I szerdai rangadóján. A fehérváriak sikerükkel a tabella élére ugrottak.

A Szuperkupa is a Szolnoké 2011. szeptember 28. 21:06 A székesfehérváriak újfent elcsúsztak az olajfolton... Az Albacomp férfi kosárlabdacsapata, ahogy a bajnoki és a Magyar Kupa-döntőben, úgy a szerdán rendezett Szuperkupa-fináléban is kénytelen volt fejet hajtani a Szolnok előtt. A Tisza-partiak szoros első félidő után, a harmadik negyedben egy 7-0-ás rohammal léptek a győzelem útjára - és már le sem tértek róla. Végül tíz ponttal győztek.

Előre megjósolták az Olajrobbanást! 2011. május 20. 11:46 VIDEÓK! A férfi kosárszezon kezdete óta mindenki arról beszélt, a Szolnok annyira megerősödött, hogy nem lehet igazi vetélytársa az idén. És valóban, a Magyar Kupa után a bajnokságot is megnyerte az Olaj. A Tisza-parti hősök ráadásul 0-2-ről fordították meg az Albacomp elleni finálét – a miértekről, a hogyanokról és a magyar kosárlabda helyzetéről az ünnepeltekkel és a szomorkodókkal beszélgetett a SportHirado.hu.

A hősies Szolnoké a bajnoki arany! 2011. május 18. 20:59 A Szolnok sorozatban három mérkőzést behúzva nyerte meg a bajnoki címet a férfi kosárlabda NB I-ben. Az Albacomp kétmeccses fórból bukott, és tapsolhatott keserű szájízzel az Olaj harmadik aranyérmének. Báder Márton nagyot alkotott a mindent eldöntő összecsapáson.

Aranyszerda következik Szolnokon 2011. május 16. 23:29 A Szolnok fergeteges hajrában nyert minimális különbséggel, 77-76-ra az Albacomp vendégeként hétfőn a férfi kosárlabda NB I döntőjének negyedik mérkőzésén, ezzel 2-2-re kiegyenlített a három sikerig tartó párharcban. Döntés szerdán a Tiszaligetben!

Pénteken bajnok lehet az Albacomp 2011. május 10. 21:46 A férfi kosárlabda-bajnokság döntőjének második meccsén az Albacomp Simon (28 pont) és Hanga (20) vezetésével könnyedén verte a vendég Szolnok Olaj csapatát, ezzel 2-0-ra vezet az egyik csapat harmadik győzelméig kiírt párharcban. Pénteken tehát bajnokot avathatnak Szolnokon - bár ezt arrafelé senki sem szeretné...

Albacomp-előny az álomdöntőben 2011. május 7. 21:56 Hihetetlenül könnyed, csaknem húszpontos győzelmet aratott az Albacomp a férfi kosárlabda NB I döntőjének első, szolnoki összecsapásán. Az egyik fél harmadik sikeréig tartó párharcban ezzel a fehérváriak kerültek előnybe. A hazaiak csupán az első félidőben tudtak partnerei lenni az ellenfélnek, a harmadik és a negyedik negyedet azonban alaposan elszúrták. A finálé második mérkőzését kedden, 19 órakor rendezik Székesfehérváron.

Szolnok-Albacomp finálé 2011-ben 2011. április 29. 23:22 A tavalyi szezon két kupadöntőse, az Albacomp és a Szolnok vívja a párharcot a férfi kosárlabda-bajnokság 2010-11-es kiírásának fináléjában. Mindkét együttes hengerelt az elődöntőben, a fehérváriak az Atomerőműt, a Tisza-partiak a Körmendet verték 3-0-val. Az első felvonást május 7-én rendezik Szolnokon.

Csak Szegedet kell bevennie az Olajnak 2011. március 26. 23:59 A listavezető Szolnoki Olaj győzött a férfi kosárlabda NB I szombati rangadóján, kilenc góllal verte az Atomerőműt. Az első negyed végén még vesztésre állt az Albacomp, végül nagyon simán nyert, és továbbra is azonos mérleggel áll a Szolnokkal. Az utolsó forduló dönt az alapszakasz-elsőségről, ha nem hibázik az Olaj Szegeden, élen zár jövő szombaton.

Rangadót veszített az eddigi éllovas 2011. március 19. 20:50 Helycsere történt az első helyen a férfi kosárlabda-bajnokságban: a friss Magyar Kupa-győztes Szolnoki Olaj ugyanis drámai mérkőzésen 83-82-es vereséget szenvedett a Falco vendégeként. Az Albacomp pedig 89-59-re kiütötte a címvédő, de anyagi gondok miatt alaposan meggyengült zalaegerszegieket.