Jégkorong, EBEL: harmadik vereségét szenvedte el a Vienna

Szerző: shLétrehozva: 2008. szeptember 25. 22:54
Az osztrák élvonalbeli jégkorong-bajnokság (EBEL) alapszakaszának harmadik fordulójában csütörtökön egyetlen mérkőzést rendeztek, a Vienna Capitals Salzburgban szenvedett egygólos (3-2) vereséget. A sorozatban érdekelt magyar klubcsapat, a mindkét meccsét megnyerő Alba Volán pénteken Ljubljanában a szlovén Olimpija vendégeként lép pályára.

A salzburgi összecsapáson a házigazdák gyorsan gólelőnyhöz jutottak, de a harmad hajrájában a vendégek egyenlítettek. A második felvonás közepén a vendéglátók kétszer is emberelőnyből voltak eredményesek, ez pedig döntő volt a végeredményt illetően, hiszen a vendégek erejéből a záró harmadban csak a szépítés jött össze, az egyenlítés már nem

A Salzburg harmadik mérkőzésén második győzelmét aratta, a Vienna viszont harmadik vereségét szenvedte el, de ez elsőt a rendes játékidőben.