KAPCSOLÓDÓ CIKKEK - "ZALAEGERSZEGI_TE_FC_B"
Három ponttal távozott a Pécs Győrből 2008. november 9. 15:32 Egy jó iramú mérkőzésen 2-1-re győzött a Pécs együttese a Győri ETO FC B otthonában az NB II Nyugati csoportjának 14. fordulójában. A találkozó 3. percében Eugene szerzett vezetést a zöld-fehéreknek, majd három perccel később Szalai egyenlített büntetőből. A második félidő kiegyenlített játékot hozott, de Berdó fejesének köszönhetően a piros-feketék gyűjtötték be a három bajnoki pontot. A csoport másik vasárnapi találkozóján a Kaposvölgye hátrányból fordítva szintén 2-1-re nyert a Zalaegerszeg második csapatának otthonában. Jelenleg Gyirmót, Pécs, Kaposvölgye a sorrend 14 kör után.

Második győzelmét szerezte a ZTE FC II 2008. szeptember 14. 18:34 A ZTE FC II együttese 2-1-re nyert az Ajka ellen a labdarúgó NB II Nyugati csoportjában. Az első negyvenöt percben nem született gól, a térfélcsere után azonban felpörögtek az események, és találatokban sem volt hiány.