KAPCSOLÓDÓ CIKKEK - "ZALAEGERSZEGI TE FC"
Visszatérés Skóciából Zalaegerszegre 2012. március 1. 19:16 Leon Panikvar újra a Zalaegerszeg labdarúgócsapatát erősíti a nyárig - adta hírül a klub hivatalos honlapja.

Megmenekül a Zalaegerszeg 2012. február 16. 19:06 A ZTE hivatalos honlapján bejelentette, hogy sikeres tárgyalásokat folytattak egy hazai pénzügyi befektetőcsoporttal, így rendezni tudják adósságukat.

Tököli Attila elhagyta Zalaegerszeget 2012. január 16. 23:47 A Zalaegerszeg hivatalos honlapján jelentette be, hogy a klub hétfő délután közös megegyezéssel szerződést bontottu Tököli Attilával, aki így visszatért Kecskemétre.

Hihetetlen! Az év fordulata az NB I-ben! 2011. november 26. 17:19 Egészen elképesztő az, ami a Debrecen-Zalaegerszeg bajnoki mérkőzésen történt. Az NB I. 17. fordulójának második összecsapásán a félidőben már 2-0-ra vezetett a sereghajtó a listavezető otthonában, amely a második félidőre varázsütésre megtáltosodott és negyedóra alatt ötöt rúgott ellenfelének. Az 5-2-es összecsapás hőse a tizenkét perc alatt mesterhármast jegyző bosnyák Stevo Nikolic volt. A Loki továbbra is veretlen, a ZTE továbbra is nyeretlen a pontvadászatban.

A Zeténél semmi sincs rendben 2011. szeptember 28. 18:38 A bajnokságban még nyeretlen, utolsó helyen álló Zalaegerszeg a Magyar Kupában is könnyűnek találtatott. A ZTE a Kaposvári Rákóczi második csapatával nem tudott mit kezdeni. A 3. forduló egyetlen szerdai mérkőzése a 91. percben dőlt el, és bár a zalaiak büntetőt rúghattak szintén a ráadásban, Balázs Zsolt lövését védte a kapus. A kék-fehérek mellett csak a Bp. Honvéd nem jutott a legjobb 32 közé az élvonalbeli együttesek közül.

Fehérváron is padlót fogott a ZTE 2011. szeptember 23. 19:50 Két nagy múltú, mostanság azonban sokat küszködő vidéki fellegvár nosztalgia-rangadója nyitotta az NB I 10. fordulóját: a címvédő Videoton ellenfele a sereghajtó Zalaegerszeg volt. A hazai együttes 11 pontos hátránnyal a hatodik helyen állt, pocsék idegenbeli mérlege miatt. Paulo Sousa együttese pénteken este aztán simán, 4-1-re ütötte ki a pocsékul védekező Zetét, a legutóbbi gólkirály Andre Alves először duplázott a mostani szezonban.

Győzelemmel debütált Détári a Fradiban 2011. szeptember 11. 19:54 VIDEÓ! Megtört a jég, a Ferencváros 2-0-ra legyőzte a Zalaegerszeget Budapesten, ezzel az NB I 8. fordulójában megszerezte szezonbeli első sikerét. A gólokat Oláh Lóránt és Tóth Bence szerezte, Meyét még 0-0-nál kiállították a vendégektől. Détári Lajos bemutatkozása tehát három pontot hozott a Fradi konyhájára, Prukner Lászlónak viszont rengeteg tennivalója lesz ezzel a ZTE-vel.

Vasárnapi őrület - fogadási blog 2011. szeptember 11. 14:41 A szombati sikeres kasszazárás után vasárnap ismét visszatért bloggerünk, igaz, picit későn jelentkezett. Tippjei ettől függetlenül lehetnek irányadóak: a Serie A-ból két találkozó került be a mai menübe, de a honi fociligából a Ferencváros-Zalaegerszeg kiesési rangadó, illetve a PSG újabb bajnokija is fellelhető. Nézzük csak!

Prukner: Nem fogom hordani a ZTE-sálat 2011. szeptember 8. 16:26 Prukner László elárulta, noha a zalaegerszegi szurkolók is megajándékozták klubsállal, azt – korábbi szokásával ellentétben – nem viseli majd mérkőzés közben. A ZTE szerdán aláírt edzője leül a kispadra vasárnap a Ferencváros ellen, még ha a szíve bele is sajdul. Egyelőre csak tüzet olt, aztán építkezik.

Fradiból a ZTE-hez: Prukner a vezetőedző 2011. szeptember 1. 11:44 Csütörtökön eldőlt: az FTC korábbi vezetőedzője, Prukner László váltja Csank Jánost az NB I-ben sereghajtó ZTE FC kispadján. Az új tréner hétfőn írja alá szerződését a zalaegerszegi klubbal.