KAPCSOLÓDÓ CIKKEK - "VFL WOLFSBURG"
Farkasokkal táncoló bajorok - videó 2014. augusztus 22. 23:02 Győzelemmel mutatkozott be a Bundesliga-címvédő péntek este az új szezonban, a Wolfsburg vendéglátójaként. Az elején csikorgott a gépezet a bajoroknál, de szünet előtt és után is berámoltak egyet Robbenék (a holland előbb gólpasszt adott, majd maga vállalta egy találatot), s bár a VfL később akár egyenlíthetett is volna, a véghajrá ismét a Guardiola-csapaté volt. A meccs legszebb pillanata Ivica Olic nevéhez fűződik, a korábbi FCB-csatár hatalmas gólt ragasztott Manuel Neuer kapujába az 52. percben.

Bayern-Wolfsburg a nyitányon 2014. június 24. 13:47 A VfL Wolfsburg ellen kezdi a Bundesliga augusztus 22-én rajtoló új idényét a címvédő Bayern München.

6-1-gyel döntős Bayern, aggódhat a Barca 2013. április 16. 22:28 VIDEÓ! Robben, Shaqiri és az utolsó negyedórában triplázó Gomez főszereplésével szétcsapta a Bayern a Wolfsburgot a Német Kupa kedd esti első elődöntőjében, az Allianz Arenában. Erőlködés nélkül is vágott kettőt a Bayern 35 perc alatt (Mandzukic Robben), Diego szünet előtt bombagólja aztán felbőszítette a bajorokat, akik a második játékrész ötödik percében válaszoltak Shaqiri révén. A hajárban bejött a szupercsere Gomez, és Schweinsteiger hathatós közreműködésével kiütötte a Farkasokat. Kezdhet aggódni a bajorok BL-elődöntőbeli ellenfele, a Barcelona.

Magath: hosszabbítást ért a 8. hely 2012. május 29. 12:54 Két évvel, 2015 júniusáig meghosszabbították Felix Magath, a német labdarúgó-bajnokságban szereplő VfL Wolfsburg vezetőedzőjének szerződését. A klubvezetés kedden egyezett meg a részletekről a szakemberrel, aki 2007 és 2009 között már irányította az együttest, s a 2008/09-es szezonban bajnoki címet nyert a csapattal.

Elköszönt a Wolfsburg sztárja 2011. szeptember 19. 15:56 A játékos kérésére azonnali hatállyal felbontották Arne Friedrich 2013-ig szóló szerződését a német élvonalbeli Wolfsburg labdarúgócsapatánál.

Kevés volt Raúl gólja Wolfsburgban 2011. szeptember 11. 19:21 Véget vetett a Wolfsburg a Schalke hárommeccses győzelmi sorozatának, egyben Felix Magath bosszút állt volt csapatának tavaszi kirúgásáért a Bundesliga 5. fordulójában. A Farkasok Mandzukic duplájával válaszoltak Raúl korai góljára.

Hleb bízik a wolfsburgi sikerben 2011. szeptember 9. 09:56 Visszatért Németországba a Barcelona játékosa, Alekszandr Hleb, aki régi-új edzőjével igyekszik sikerre törni, de csak azután, hogy felépült sérüléséből.

Wolfsburgban a Barcelona középpályása 2011. augusztus 31. 15:11 Alekszandr Hleb, a Barcelona középpályása egy évre kölcsönben a Bundesligában vitézkedő Wolfsburghoz került.

Dán védőt vett a Roma 2011. augusztus 31. 12:49 Simon Kjaer a várakozásoknak megfelelően Wolfsburgból a Romához kerül kölcsönbe, erősítette meg hivatalosan az olasz liga.

A Liverpooltól vett védőt a Wolfsburg 2011. augusztus 22. 19:21 Két év után távozott a Liverpooltól Szotiriosz Kirjakosz, aki némileg váratlanul a Wolfsburgnál kötött ki - jelentették be a Vörösök hivatalos oldalukon.