KAPCSOLÓDÓ CIKKEK - "VALENCIA CF"
Micsoda?! Rekordigazolás a Valenciánál! 2014. december 29. 22:18 A Benfica közleményben tudatta, hogy visszautasíthatatlan ajánlatot kapott 28 éves, vb-ezüstérmes játékosáért, Enzo Pérezért, akit már el is engedett orvosira Spanyolországba. A BL-be visszavágyó Valencia 25 millió eurót tett le az asztalra az argentin belső középpályás játékjogáért.

A 94. percben sújtott le a Barca 2014. november 30. 23:11 Amikor már mindenki elkönyvelte a 0-0-s döntetlent Valenciában, akkor gyötörte be a győztes találatot Sergio Busquets, a katalánok belső középpályása vasárnap este, a 13. fordulóban. Ez nem Leo Messi meccse volt, az argentin két mesterhármasa után ezúttal megbújt a mezőnyben. Luis Suárez viszont akár négy gólt is lőhetett volna, ám nem volt szerencséje. A Denevérek április óta nem kaptak ki otthon.

Megint botlott a Valencia 2013. november 10. 19:22 Kétszer is vezetett a Valladolid a Valencia otthonában, végül be kellett érnie a döntetlennel, de így is elégedett távozhatott a Mestallából. A Denevérek hét hazai meccsből csupán hármat tudtak megnyerni eddig, nem véletlenül tanyáznak a középmezőnyben.

Orosz vizsga előtt a Spurs és a Valencia 2013. október 2. 19:21 Csütörtökön a második fordulóval folytatódnak a labdarúgó Európa Liga csoportharcai, amelynek keretében a Tottenham és a Valencia is a Kaukázus lábához látogat. A Fiorentina sorsolása sem könnyű, a Dnipro otthonában szeretne pontokat gyűjteni. A magyar érdekeltségű csapatok közül a Gulácsi Pétert foglalkoztató Salzburg a dán Esbjerg vendége lesz, míg a Köteles Lászlóval felálló Genk a svájci Thunt fogadja.

Edzőt mentett a Valencia 2013. szeptember 23. 16:45 Egymás után négy tétmeccsen elszenvedett vereség után nyerni tudott a Valencia vasárnap a spanyol bajnokság ötödik fordulójában, a Sevilla vendéglátójaként (3-1). Ez azt jelenti, hogy a kispadon maradhat Miroszlav Djukics vezetőedző.

Padlóra küldték a Valenciát 2013. szeptember 19. 21:10 Folytatódott a Valencia vesszőfutása az idényben, a Denevérek három vereséggel a hátuk mögött az Európa-liga nyitófordulójában is kapituláltak, nem is akárhogy, 3-0-val maradtak alul a Mestallában a Swansea-vel szemben. Adil Rami korai kiállítása rányomta a bélyegét a mérkőzésre, amelyen Bony, Michu és De Guzmán is lesújtott.

Hivatalos: megvan a Soldado-utód 2013. augusztus 18. 11:18 Huszonöt éves, kolumbiai válogatott csatárt igazolt a Valencia, amely megadta Dorlan Pabón nyolcmillió eurós kivásárlási árát a mexikói Monterreynek. Pabónra nagy nyomás nehezedik majd, hiszen Roberto Soldado távozását kell feledtetnie.

Hihetetlen rövidzárlat a Mestallában 2013. április 21. 00:18 VIDEÓ! Hat perc alatt négy középkezdést végzett el a BL-negyeddöntős Málaga a Mestallában, a spanyol bajnokság 32. fordulójában, ez aztán a rövidzárlat! Parejo talált gólja után nem sokkal Soldado közeli gólja következett, s még fel sem ocsúdtak a sokkból a Málaga-védők, amikor már 4-0-t mutatott az eredményjelző. A vége 5-1 lett a Valenciának a késő esti bajnokin, a két csapat helyet cserélt egymással a tabellán.

PSG: most ugrik a majom a vízbe! 2013. február 11. 23:54 Félelmetes formába lendült a francia bajnokságban a tavaly nyári átigazolási időszak császára, a Paris SG, a nemzetközi porondon azonban csak most következik az első komoly tesztje, Valenciában a BL-negyeddöntőbe jutás a tét. Jó lesz vigyázni a Denvevérekkel, akiknek pár hete sikerült semlegesíteniük a Barca játékát. A Soldado-Ibra párbaj dönthet. A bukmékerek szerint a Mestallában a Valencia az esélyesebb, a továbbjutó viszont a párizsi alakulat lesz.

A Barcára vár a Real Madrid a kupában 2013. január 23. 23:25 3-1-es összesítéssel kiejtette a Valenciát a Real Madrid, és páholyból figyelheti, hogy a Málaga vagy a Barcelona lesz az ellenfele a legjobb négy között a Király Kupában. A másik ágon Sevilla-Atlético vagy Sevilla-Betis párosítás jön az elődöntőben.