KAPCSOLÓDÓ CIKKEK - "U18"
Magyar ezüst az U18-as férfi kézi Eb-n 2014. augusztus 25. 12:35 A magyar válogatott ezüstérmet szerzett a lengyelországi U18-as férfi kézilabda Európa-bajnokságon. A magyar szövetség honlapja szerint Gyurka János együttese a vasárnapi döntőben a franciáktól kapott ki 33-30-ra úgy, hogy a szünetben még 18-16-ra vezetett. Magyar férfi utánpótlás-válogatott 2005 után először szerzett érmet világversenyen.

Ezrek látták Dorogon a válogatottat 2011. október 25. 09:39 U18-as válogatottunk hétfőn Izraellel mérkőzött meg a dorogi Buzánszky Jenő Stadionban, a fiatalokat az ellenfél mellett a kilátogató több mint kétezer (!) néző is lázba hozhatta. A kezdőrúgást a stadion legendás névadója, Buzánszky Jenő végezte el. A végén mi örülhettünk az 1-0-s sikernek.

U18: győzelemmel zártuk a tornát 2010. augusztus 28. 15:18 Az U18-as válogatott a 17. Vaclav Jezek emléktorna zárónapján tizenegyesekkel győzte le Írországot, ezzel az ötödik helyen zárta az eseményt. A mérkőzés után Tuboly Frigyes szövetségi edző a hasonló nemzetközi megmérettetések fontosságát emelte ki.

U18: túl erős volt Ausztria 2010. május 19. 17:48 Kétgólos vereséget szenvedett U18-as válogatottunk szerdán kora délután Sopronban Ausztria korosztályos együttesétől -írja az mlsz.hu. Zsivoczky Gyula szövetségi edző csapata már az első percben hátrányba került, a találkozó utolsó félóráját pedig tíz emberrel játszotta le.

U18: legyőztük Romániát 2010. április 21. 20:03 U18-as válogatottunk a keddi, mátészalkai 2-0-ás győzelem után szerdán Szatmárnémetiben is megmérkőzött Románia korosztályos gárdájával, s ezúttal is győzött. Az őszi U19-es Eb-selejtezőkre formálódó csapat most 1-0-ra múlta felül ellenfelét, Zsivoczky Gyula együttesének gólját Farkas Márk szerezte.

Elkentük a szlovák ifiválogatottat 2009. április 7. 17:47 Könnyed, 2-0-s győzelmet aratott Szlovákiában a magyar U18-as labdarúgó válogatott.

U18-as Eb, kosárlabda: hosszabbításos vereség a lettektől 2008. augusztus 12. 21:56 Vereséget szenvedett a legjobb négy közé jutásért rendezett csoportmérkőzésen a magyar női U18-as kosárlabda-válogatott Szkopjéban a B-divíziós Európa-bajnokságon.

Kosárlabda, U18: megszórták a mieink az íreket Debrecenben 2008. augusztus 1. 18:44 A magyar válogatott a második mérkőzését is megnyerte a Debrecenben zajló férfi kosárlabda B divíziós Európa-bajnokságon a 17-20. helyért vívott csatározások során. A szenvedő fél ezúttal Írország volt.

U18: A grúzok ellen is alulmaradtunk 2008. július 26. 22:20 A magyar korosztályos válogatott vereséget szenvedett Debrecenben Grúzia ellen, az U18-as férfi Európa-bajnokságon. Az újabb kudarc azt jelenti, hogy már csak matematikai esélyünk maradt a legjobb nyolc közé jutásra a viadalon.