KAPCSOLÓDÓ CIKKEK - "TÓTH IMRE"
Az időmérőn sem előzött Talmácsi Gábor 2009. augusztus 15. 15:14 Talmácsi Gábor a tizenhetedik, utolsó helyen zárta az időmérő edzést a gyorsasági motoros-világbajnokság brnói Cseh Nagydíján. A Scot Honda versenyzője a mezőny végére került a szabadedzésen is. A 250 kcm-eseknél szereplő Németh Balázs a 18., míg Tóth Imre a 22. lett kvalifikáción és a délelőtti gyakorláson.

Magyarországra költözött a motoros-vb! 2009. augusztus 7. 17:26 Tóth Imre és csapattársa, Mattia Pasini szombaton és vasárnap nyílt napot tart, melyen sztárok részvételével kívánják népszerűsíteni a motorversenyzést. Az érdeklődők megtekinthetik majd az Aprilia RSV4-esét és streetfighterösök bemutatóját is. Az eseményről honlapunk online közvetítésben számol be szombat 15 órától 19:30-ig.

A magyarok a hátsó sorokból indulnak 2009. július 25. 18:05 A gyorsaságimotoros-világbajnokság 250 köbcentisek kategóriájának vasárnapi, donongtoni futamán a spanyol Héctor Barbera indulhat az élről a világbajnok Marco Simoncelli előtt.

Századszor győzött a legendás Vale Rossi 2009. június 27. 14:46 Századik futamgyőzelmét aratta a gyorsaságimotoros-világbajnokság Holland Nagydíján az olasz legenda, Valentino Rossi. A Yamaha pilótája parádés teljesítménnyel diadalmaskodott, Talmácsi Gábor a 16. lett. Az utolsó kanyarban történt veszélyes baleset ellenére Aojama Hirosi győzött a 250 köbcentiméteres géposztályban, Tóth Imre a 15., pontszerző helyen zárt. A 125 köbcentimétereseknél Sergio Gadea aratta le a babérokat.

Legendás futamon debütált Talmácsi Gábor 2009. június 14. 14:49 Egészen elképesztő csatában Valentino Rossi az utolsó kanyarban Jorge Lorenzo mellett bemutatott bámulatos előzésével nyerte meg a gyorsaságimotoros-világbajnokság király- kategóriájának versenyét a Katalán Nagydíjon. Talmácsi Gábor az utolsó, 17. helyen ért célba első MotoGP-futamán. A negyedlitereseknél Németh Balázs csaknem egy kör hátránnyal a 18. helyen zárt, Tóth Imre az utolsó előtti körben volt kénytelen feladni a viadalt.

Hátul a magyarok a bemelegítés után 2009. június 14. 10:15 Tóth Imre a 21., míg a Talmácsi Gábor helyét átvevő Németh Balázs a 22. helyen végzett a gyorsaságimotoros-világbajnokság Katalán Nagydíjának bemelegítő edzésén a 250 kcm-esek között.

Megvan a Team Toth első futamgyőzelme! 2009. május 31. 13:14 Nem mindennapi futamot nyert meg Mattia Pasini, a Team Toth pilótája Mugellóban a gyorsaságimotoros-világbajnokság 250 köbcentis kategóriájában. Az olasz pilóta egy ütközés következtében állt az élre, és foggal körömmel küzdött, hogy megtartsa ezt a helyezést. Nagyon boldog lehet idősebb Tóth Imre csapatfőnök is, hiszen ez az istálló első futamgyőzelme.

Tóth Imre a 19. lett délelőtt 2009. május 31. 10:24 A tizenkilencedik eredményt érte el Tóth Imre a gyorsaságimotoros-világbajnokság Olasz Nagydíjának bemelegítésén a 250 köbcentis géposztályban. A mezőny másik magyarja, Németh Balázs a huszonkettedik időt produkálta. A tréning Alvaro Bautistának sikerült a legjobban. A királykategóriában Casey Stoner, a 125-ösöknél Julian Simon volt a leggyorsabb.

Tovább javított a Talma-utód! 2009. május 30. 13:03 Németh Balázs tovább javította a legjobb idejét a mugellói aszfaltcsíkon, ugyanis a délelőtti négy másodperce után újabb négy tizedmásodperccel volt gyorsabb a gyorsaságimotoros-világbajnokság Olasz Nagydíjának időmérő edzésén. A Talmácsi Gábor helyett versenyző pilóta ennek köszönhetően a huszonkettedik helyről vághat neki a futamnak. Alvaro Bautista indulhat az élről, Tóth Imre a ismét a tizennyolcadik lett. A királykategóriában Jorge Lorenzo, a 125-ösöknél Bradley Smith nyerte a gyakorlást.

Tóth Imre: pontszerzés az esőben! 2009. május 17. 13:09 A kilencedik helyen zárta Tóth Imre a gyorsaságimotoros-világbajnokság Francia Nagydíját a 2650 köbcentis kategóriában. A magyar pilóta a tizenkilencedik pozícióból indult, de az eső neki kedvezett, így sikerült a szezonban másodszor pontszerző helyen végeznie. A futamot Marco Simoncelli utcahosszal nyerte a többiek előtt. A kategória másik magyarja Talmácsi Gábor nem volt jelen Le Mansban, mert csütörtökön szerződést bontott csapatával, a Balatonring Teammel. .