KAPCSOLÓDÓ CIKKEK - "SIVASSPOR"
Juhász: Mi biztosan nem bundáztunk! 2009. november 25. 16:26 EXKLUZÍV! Juhász Roland nehezen tudja elképzelni, hogy csapatából, az Anderlechtből bárki is érintett legyen a bundaügyben, a Sivasspor játékosaival kapcsolatban azonban kategorikusan nem zárja ki a manipulálás lehetőségét. A L’Équipe francia sportlap értesülései szerint a két csapat Bajnokok Ligája-selejtezőjét is vizsgálja az Európai Labdarúgó-szövetség (UEFA) a napokban kitört botrány kapcsán.

A címvédő Sahtar az első továbbjutó 2009. augusztus 25. 20:46 Az ukrán bajnok, címvédő Sahtar labdarúgócsapata jutott elsőként az Európa-liga csoportkörébe a rájátszás visszavágója után kedd este a donecki Olimpijszkij Stadionban.

Négycsillagos Fenerbahce-diadal 2009. február 28. 20:10 A listavezető Sivasspor kétszer is megszerezte a vezetést a Fenerbahce katlanjában a Türkcell Süper Lig 22. fordulójában, mégis üres kézzel, 4-2-es vereséggel a tarsolyában távozott a Sükrü Saracoglu Stadionból.

Intertotó-kupa: portugál, svájci és román öröm a harmadik körben 2008. július 26. 21:57 A portugál Braga, a svájci Grasshoppers és a román Vaslui is továbbjutott a labdarúgó Intertotó-kupa harmadik fordulójából.

Labdarúgás, Intertotó-kupa: előnyben a Napoli és a Braga 2008. július 20. 20:18 Idegenbeli győzelmet ünnepelhetett az olasz Napoli és a portugál Braga az UEFA Intertotó-kupa harmadik fordulójának első mérkőzésein.