KAPCSOLÓDÓ CIKKEK - "SIENA"
A Románál még mindig a BL a cél 2012. február 14. 12:22 A Roma rémgyenge játékkal szenvedett 1-0-s vereséget Sienában, a hétfői váratlan vereség ellenére Luis Enrique reményteljes. A Farkasok vezetőedzője szerint továbbra is tartható a cél, azaz a Bajnokok Ligája.

Ismét a Milan vezeti a Serie A-t 2011. december 17. 22:40 VIDEÓK! Tíz perc alatt lerendezte a Sienát a Milan a Serie A 16. fordulójának szombat esti összecsapásán, ezzel a három ponttal pedig ismét a tabella élére ugrott a címvédő. Az első félidő labdabirtoklási fölénye a másodikban érett gólokká, előbb Antonio Nocerino lövése, majd Zlatan Ibrahimovic büntetője akadt be a vendégkapuba. A másik meccsen a Fiorentina izgalmas hajrá után döntetlent játszott az Atalantával.

A végén az Inter kacaghatott Sienában 2011. november 27. 16:52 VIDEÓ! Az utolsó pillanatokban, Luc Castaignos találatával 1-0-s győzelmet aratott az Inter Sienában a Serie A 13. fordulójában. A találkozó borzasztóan unalmasra sikeredett, a meccsen elsősorban a hazaiak irányítottak, mégis a látogató nevethetett. A történelem itt is megismételte önmagát, 2010 májusa után megint ez lett a végeredmény. A milánóiak sorozatban harmadjára nyertek a pontvadászatban.

Négyet kaptak a Juve- és Napoli-ölők 2011. október 30. 14:34 Súlyos vereséget szenvedett az idei szezonban korábban a Napolit legyőző és a Juventusszal 0-0-t játszó Chievo, amely a Serie A 10. fordulójában 4-1-re kapott ki Sienában.

Még mindig nyeretlen a Roma 2011. szeptember 22. 22:45 VIDEÓK! Nem tudta kihasználni a nagyok botlásait a nyáron újjászületett AS Roma labdarúgócsapata, a kiesőjelölt Siena teljesen megérdemelten elhozott egy pontot a Stadio Olimpicóból csütörtök este! Osvaldo talált góljával egészen a 88. percig vezettek a Farkasok, de Vitiello leforrázta őket. Három bajnoki után két pont a Roma méglege, akárcsak a Milané.

Nem csillogott, de nyert a Juventus! 2011. szeptember 18. 16:55 VIDEÓ! A Juventus nyerte a Bianconerik derbijét Toszkánában, Antonio Conte korábbi csapata, a Siena ellen, az olasz bajnokság 3. fordulójának szombati mérkőzésén. Pirlo volt a meccs embere, de a győztes gólt Vucsinics és Matri hozta össze a második félidő első felében. Kiizzadta a sikert a torinói sztárcsapat, amely valószínűleg ezt a kört is a tabella élén zárja.

Öt érintés a levegőben: zseniális gól 2010. november 28. 12:23 VIDEÓ! Ritkán látható fantasztikus összjáték végén az utolsó pillanatokban mentett pontot az olasz másodosztályú labdarúgó-bajnokság rangadóján az éllovas Novara a második, tavaly még az élvonalban szereplő Siena ellen a 17. fordulóban. A vendégek öt levegőben végrehajtott érintés után Gigliotti révén állították be az 1-1-es végeredményt, amellyel megőrizték ötpontos előnyüket a tabella élén. Nézd meg a párját ritkító találatot!

Juve-legenda a toszkánok élén 2010. május 23. 16:30 A vasárnapi naptól Antonio Contének hívják az olasz első osztályból kizuhant AC Siena vezetőedzőjét - jelentette be a klub hivatalos honlapján.

Totti beletenyerelt az Inter ünnepébe 2010. május 9. 16:54 Nézd meg a Roma és az Inter góljait! Bár ötven percig bajnoknak mondhatta magát az Inter, a hajrában Totti duplájával hátrányból fordított a Roma a Serie A 37. fordulójában, így egy héttel elhalasztotta a bajnokavatást. A kék-feketék 4-1-re vezettek a Chievo ellen, mikor kiengedtek és a végén 4-3-ra győztek. Hazai pályán kapott ki a Juventus, nagy lépést tett a Bajnokok Ligája-selejtező felé a Sampdoria, míg az Udinében 3-3-at játszó Bariban Koman Vladimir szerzett gólt.

A vulkánfelhő lett a Siena veszte! 2010. április 17. 16:48 Szombat reggel fél tizenegykor kellett volna felszállnia a Siena futballcsapatát is szállító repülőgépnek, de az Izlandon kitört Eyjafjallajokull vulkán hamufelhője ezt nem tette lehetővé. Legfrissebb hírek szerint a Catania elleni vasárnapi bajnoki így elmarad.