KAPCSOLÓDÓ CIKKEK - "RODA JC"
Magyar gól a holland címvédő kapujában 2011. április 10. 16:39 Bodor Boldizsárnak köszönheti meg Dzsudzsák Balázs és a PSV, ha a holland labdarúgó-bajnokság 30. fordulója után visszaveszi a vezetést, mivel ő szerezte a Roda találatát a Twente elleni 1-1-re végződött mérkőzésen.

Az Ajaxból igazolnak Bodorék 2011. február 9. 13:41 A Roda megállapodott Mitchell Donalddal, az Ajax középpályása a szezon végén csatlakozik a klubhoz. A 21 éves játékos három idényt húz majd le Kerkradéban, ahol Bodor Boldizsár csapattársa lesz. Donald kontraktusa a szezon végén jár le Amszterdamban, így pénz nem cserél gazdát az ügylet keretében.

Pazar góllal zárta az évet Dzsudzsák! 2010. december 23. 00:49 VIDEÓ! Szezonbeli 18. gólját szerezte Dzsudzsák Balázs szerda este a Holland Kupa nyolcaddöntőjében, ahol 3-1-gyel jutott tovább a PSV a Roda otthonában. A magyar szélső negyedik lehetőségét értékesítette, a balösszekötő helyéről indult meg és pimaszul alápörgetett a labdának, hogy átemelje Tyton kapust. Bodor Boldizsár 71 percet játszott a hazaiaknál, Dzsudzsákot a 89. minutumban cserélték le. Vasárnap fordított szereposztásban is 3-1-re végzett egymással a két csapat, akkor is Dzsudzsi állította be a végeredményt.

Botlottak Dzsudzsákék, előzött az Ajax 2010. szeptember 19. 16:23 Nem tudtak gólt lőni Dzsudzsákék a Parkstad Limburg Stadionban, gólnélküli döntetlennel ért véget a Roda-PSV magyar rangadó a holland bajnokság hatodik fordulójában. A tabellán visszacsúsztak a második helyre az eindhoveniek, az Ajax zárja az élen a fordulót.

Dzsudzsák PSV-je nyerte a magyar derbit 2010. január 19. 21:46 Elhalasztott mérkőzésen a PSV Eindhoven 1-0-ra legyőzte idegenben a Rodát, így a holland labdarúgó-bajnokság 18. fordulójában a tabella élére vágtatott. A hazaiaknál Bodor Boldizsár, a vendégeknél Dzsudzsák Balázs volt a kezdőcsapat tagja. A gólt az első félidő hosszabbításában Danny Koevermans szerezte, a csatár egy kipattanót vágott a kapuba 9 méterről. Bodort a 75., Dzsudzsákot a 80. percben lehozta edzője.

Dzsudzsák gólpassza a magyar derbin 2009. október 28. 23:38 A PSV Eindhoven labdarúgócsata magabiztos, 2-0-ás győzelemmel jutott a Holland Kupa nyolcaddöntőjébe a Roda Kerkrade otthonában szerda este. A vendégek góljait Sztanyiszlav Manolev és Jonathan Reis szerezte. Utóbbi találatot Dzsudzsák Balázs készítette elő, akit öt percre rá cserélt le Fred Rutten. A hazaiak soraiban Bodor Boldizsár végigjátszotta a találkozót.

Így gyalázták meg az Ajax mezét... 2009. október 8. 15:18 Sokféle módon gyalázhatja meg valaki a számára nem szimpatikus ellenfél mezét, de a napokban újabb „megoldást” láthattak a holland fociszurkolók. Pedig az Ajax Amsterdamot erősítő Luís Suárez naív módon azt gondolta, a Roda JC elleni 2-2 után az a helyes, ha felsőt cserél Pa Modou Kah-val. A gambiai gyökerű norvég játékos először kifordítva magára öltötte az uruguayi támadó mezét, majd levette és gatyájába tűrte! A Roda JC szurkolótábora őrjöngve ünnepelte kedvencét, azt már nem láthattuk, mit szóltak az Ajax drukkerei...

Bodor nagy gólja, Dzsudzsák kiállítása 2009. október 4. 15:25 Videóval! Két magyar légiós, Dzsudzsák Balázs és Bodor Boldizsár is hallatott magáról a holland labdarúgó-bajnokság 9. fordulójában. A Roda védője egy látványos ballábas találatot szerzett az Akex elleni, 2-2-re végződött mérkőzésen, míg a PSV balszélsőjét a hajrában állították ki második sárga lappal az Utrecht otthonában. Érdekesség, hogy az Ajaxnál duplázó Luis Suarez immár 12 gólnál jár bajnokságban.

Bodor nélkül indult az élet-halál harc 2009. május 19. 23:28 Bodor Boldizsár csapata, a holland élvonalbeli Roda Kerkrade idegenbeli 1-1-es döntetlennel kezdte harcát a bentmaradásért folytatódott osztályozóban, annak is a második körében Dordrechtben kedd este.

Súlyos büntetést kapott a Roda magyarja 2009. április 28. 17:01 Már nem léphet pályára a most folyó szezonban Bodor Boldizsár, a holland labdarúgó-bajnokságban (Eredivisie) szereplő Roda JC magyar labdarúgója.