KAPCSOLÓDÓ CIKKEK - "REAL ZARAGOZA"
Laza Barca-siker, Tello-duplával! 2013. április 14. 21:00 VIDEÓ! A bajnoki szezon leggyengébb kezdőjével is három góllal nyert a Barcelona a kiesőjelölt Zaragoza otthonában, a La Liga 31. fordulójának vasárnap esti mérkőzésén. Messi, Iniesta, Busquets, Alba és Pinto pihent kilenc nappal a Bayern elleni BL-csúcsmeccs előtt, Pedro, Villa és Piqué kispados, Puyol és Mascherano sérült volt. Pintér Ádámot nem nevezték a hazaiaknál. Két találatra a száztól a ligában a Barca.

Messi-dupla, félgőzzel is nyert a Barca 2012. november 17. 21:54 Úgy nyert a Barcelona 3-1-re, hogy csak annyit adott ki magából, amennyi a biztos győzelemhez szükséges Pintér Ádám csapata, a sokak számára kellemetlen Zaragoza ellen, a spanyol bajnokság 12. fordulójának szombat esti mérkőzésén. A Barca 12 forduló alatt szerzett 34 pontja rekord, Messit a mostani duplája után már csak hét gól választja el Gerd Müller 85-ös álomcsúcsától.

A Barca már ott liheg a Madrid nyakában 2012. április 7. 21:55 A Barcelona 4-1-re győzött Zaragozában a Primera División 32. fordulójában, ezzel három pontra megközelítette a később pályára lépő Real Madridot. Az aragóniaiak megnehezítették a címvédő dolgát, előbb büntetőt hibáztak, majd előnybe kerültek, a kiállítás azonban kedvüket szegte. Messi duplázott, Pintér Ádám végigjátszotta a meccset.

Messi visszajött, látott, győzött! 2011. november 19. 21:55 VIDEÓK! Szokatlan támadósorral, a Sánchez, Messi, Cuenca trióval kezdett a címvédő Barcelona labdarúgócsapata a Zaragoza ellen, de így is játszi könnyedséggel nyert, mindkét félidőben jobb volt két góllal ellenfelénél. A héten Dél-Amerikát is megjárt Messit pihenteti akarták, végül jó döntésnek bizonyult szerepeltetése, meglőtte a gólját, akárcsak kedden, a válogatottban. Két védő is betalált, egy Villa-fejes tett végleg pontot a meccs végére. Pontszámban beérte a Barca a Realt.

Tényleg rangadó vár a Real Madridra?! 2011. november 18. 16:30 A közelmúlt és a jelenlegi tabella alapján is azt kell írni, hogy szombaton késő este rangadót játszanak a La Ligában: a harmadik helyen álló Valencia CF fogadja a listavezető Real Madridot! A királyi klub együttese azonban az utóbbi időben olyan formában futballozik, hogy az sem lenne meglepő, ha újabb fölényes sikerrel folytatná menetelését. Félnivalója nincs Jose Mourinho csapatának, csak az okozhat gondot, ha Cristiano Ronaldo sérülés miatt kihagyná az összecsapást. A portugál fenomén azonban biztos abban, pályára léphet a Mestallában!

Pintér kihagyhatja a finn meccset 2011. szeptember 24. 19:35 Combsérülése miatt körülbelül három hét pihenőre kényszerül Pintér Ádám, a Real Zaragoza hétszeres magyar válogatott futballistája, így minden bizonnyal ki kell hagynia október 11-én a finnek elleni Európa-bajnoki selejtezőt.

Rekorddöntögető lehet ez a Madrid 2011. augusztus 29. 14:34 Kapásból minden idők legfölényesebb idegenbeli diadalát aratta a Real Madrid szezonnyitó bajnokin (egy korábbi, 5-1-es sikerét megdöntve), a Zaragoza nem úszta meg féltucat gól alatt vasárnap este. Sortűz alatt volt Roberto kapuja, összesen 39-szer kísérleteztek lövéssel a fővárosiak. Most a Barcelonán a sor, a katalánok a Villarrealt fogadják hétfő este kilenc órától a Nou Campban.

Hatot vágott a Madrid Pintéréknek 2011. augusztus 28. 21:54 A Real Madrid valóságos gálát rendezett Zaragozában, és nyert 6-0-ra a Primera División 2. fordulójában. Cristiano Ronaldo mesterhármast szerzett, de rengeteg volt a kiváló teljesítmény madridi részről. Pintér Ádám a második félidő elején állt be csereként a hazaiaknál, a jobbak közé tartozott csapatában.

Vadócz-gólpassz Pintérék ellen 2011. május 8. 22:57 Kimászott a kiesőzónából és rögtön a 14. helyre jött előre a Zaragoza otthonában 3-1-re győzött Osasuna a La Liga 35. fordulójának zárómérkőzésén. A vendégeknél gólpasszt jegyzett Vadócz Krisztián az 55. perctől volt a pályán, a 17. helyre visszacsúszott hazaiaknál Pintér Ádámot nem nevezték a keretbe.

Kikapott és letehet aranyálmairól a Real 2011. április 30. 19:54 VIDEÓK! Hatalmas meglepetésre újabb vereséget szenvedett a Bernabéuban a Real Madrid a kiesés ellen menekülő Zaragozától. A 3-2-es vendégsiker a Pintér Ádámot a 65. perctől foglalkoztató látogatónak a következő szezonban is szinte biztosan La Liga-tagságot jelent, míg a királyiak tulajdonképpen végképp lemondhatnak aranyálmaikról. Ezúttal Ricardo Carvalhót állították ki a fehérektől, akik végig futottak az eredmény után.