KAPCSOLÓDÓ CIKKEK - "RAÚL GONZÁLEZ"
Raúl az amerikai másodosztályban 2014. október 21. 13:18 Minden idők egyik legjobb spanyol futballistája, Raúl González az Egyesült Államokban, az NASL-ben szereplő Cosmosban folytatja pályafutását.

Videón Raúl szabadrúgásgólja! 2012. november 3. 16:11 Negyedik gólját szerezte a katari bajnokságban a Real-legenda Raúl González péntek este, csapata, az Al Szadd hat forduló után száz százalékos, és vezeti a tabellát. Húszméteres szabadrúgást csavart be a 73. percben Nilmar csapatának, az Al Rajjannak az otthonában, 3-1-re alakítva az állást (a vége: 4-1).

Raúlék győztes rajtja Katarban 2012. szeptember 15. 20:36 Győztes meccsen debütált szombat este a katari bajnokságban a Real-ikon Raúl González az Al Szadd fehér mezében, hazai pályán, az Al Arabi ellen (2-1). Végig a pályán volt, most nem szerzett gólt, de augusztusban, a Jasszem Sejk Kupában már két meccsen is eredményes volt új együttesében.

Raúl a katari al-Szadd játékosa - fotó 2012. május 13. 23:41 A következő két évben ismét fehér mezben láthatjuk Raúlt, a Real Madrid egykori ikonját. A katari al-Szadd csapatában futballozik majd, Mamadou Nianghoz és Kader Keitához hasonlóan.

Raúl távozik a Schalkétól 2012. április 19. 10:47 Raúl a szezon végét búcsút int a Schalke 04-nek, erősítette meg a klub hivatalos honlapján. A 34 éves támadónak a szezon végén jár le a szerződése, és úgy döntött, nem hosszabbítja meg.

Raúl különshow-t rendezett a Bréma ellen 2011. december 17. 21:06 Raúl elnyűhetetlen: az örökifjú spanyol szombat este mesterhármassal járult hozzá a Schalke 04 5-0-s győzelméhez a Werder Bremen felett a Bundesliga 17. fordulójában. A spanyol karmester két ballábas lövéssel, majd egy fejessel vette be a Weser-partiak kapuját. A másik nagy sztár, Klaas-Jan Huntelaar is beköszönt. A Schalke már biztosan a dobogón telel, a zöld-fehérek maradtak az Európa-ligás indulást érő ötödik helyen.

Podolski lehet a Real-legenda utódja 2011. december 8. 16:01 Jövő nyáron lejár a Real Madrid legendájának németországi szerződése, a legfrissebb hírek szerint egyáltalán nem biztos, hogy maradhat Gelsenkirchenben. A Schlake 04 ugyanis megkurtítaná Raúl szerződését…

Kevés volt Raúl gólja Wolfsburgban 2011. szeptember 11. 19:21 Véget vetett a Wolfsburg a Schalke hárommeccses győzelmi sorozatának, egyben Felix Magath bosszút állt volt csapatának tavaszi kirúgásáért a Bundesliga 5. fordulójában. A Farkasok Mandzukic duplájával válaszoltak Raúl korai góljára.

Raúl nem megy Angliába 2011. augusztus 16. 19:59 Horst Heldt, a Schalke sportigazgatója megerősítette, Raúl nem igazol a Blackburnhöz.

Angliába édesgetnék Raúlt 2011. augusztus 15. 18:23 A Blackburn Rovers már a nyáron Angliába csábítaná a Schalke spanyol sztárját, Raúlt.