KAPCSOLÓDÓ CIKKEK - "PRISKIN_TAMAS"
Priskin aláírt Izraelben 2014. február 4. 16:18 Az izraeli Makkabi Haifa kedd délután hivatalosan is bejelentette, hogy csapatához szerződött kölcsönben a magyar válogatott csatár, Priskin Tamás.

Exrealos csapattársa lesz Priskinnek 2012. december 21. 18:35 Beleerősített az Alanyija Vlagyikavkaz, de egyelőre nem a bajnokságban, hanem az átigazolási piacon. Priskin Tamás klubja ingyen igazolta le Royston Drenthét, a Feyenoord, a Hércules, az Everton és a Real Madrid korábbi szélsőjét.

Priskin belőtte első Pl-gólját - videó 2012. augusztus 4. 20:39 Priskin Tamás góllal vette ki a részét az Alanyija Vlagyikavkaz 5-0-s győzelméből a Tyerek Groznij ellen. A magyar támadó 1-0-nál, a 19. percben lépett ki egyedül, és passzolt 11 méterről a jobb sarokba, megszerezve első Premjer-liga találatát a 3. fordulóban. Koman Vladimir 66 percet játszott a Lokomotív Moszkvát 3-1-re legyőző FK Krasznodarban. Dzsudzsák Balázs és a Dinamo Moszkva vasárnap este meccsel a Szpartakkal.

Kikaptak Priskinék Kazanyban 2012. július 29. 15:43 Priskin Tamás együttese, az Alanyija Vlagyikavkaz az orosz Premjer-liga második fordulójában is kikapott, a Rubin Kazany ellen idegenben maradt alul 3-1-re. Mindkét csapat szerzett egy-egy gólt büntetőtőből, ám mivel Nacso és Djadjun akcióból is betalált, a tatárok otthon tartották a három pontot. Priskin a második félidőre állt be csereként, a beszámolók szerint komoly veszélyt nem jelentett a kapura.

Orosz PL: nem a magyarok napja volt 2012. július 21. 22:14 Mindkét magyar sztár végigjátszotta a mérkőzését az orosz élvonal nyitányán, és mindkettejük csapata vereséggel távozott a pályáról. Dzsudzsák Balázs Dinamo Moszkvája emberelőnyben sem tudott nyerni, sőt, így kapta a mindent eldöntő találatot a Volga Nyizsnyij Novgorod otthonában, míg Priskin Tamás, az újonc Alanyija Vlagyikavkaz tízese a Szpartak ellen maradt "néma", együttese 2-1-re kapott ki a fővárosiaktól.

Góllal debütált Priskin - videó 2012. március 12. 21:47 Priskin Tamás góljával nyert az Alanyija Vlagyikavkaz az orosz másodosztályú labdarúgó-bajnokságban a Torpedo Moszkva ellen. A felsőházi rájátszás első fordulójában csak a magyar válogatott csatárnak sikerült az ellenfél kapujába találni.

Priskin Tamás Oroszországba igazolt 2012. január 20. 10:22 Priskin Tamás az orosz másodosztályban szereplő Alanyija Vlagyikavkaz labdarúgócsapatában folytatja pályafutását.

Szabadon igazolható Priskin 2012. január 18. 15:36 Priskin Tamás közös megegyezéssel felbontotta júniusig szóló szerződését az angol másodosztályú Ipswich Townnal - közölték a csapat hivatalos honlapján.

Priskin-gól a West Ham-Derby Countyn 2011. november 26. 19:09 Novemberben hat hétre kölcsönadta az Ipswich a Derby Countynak, Priskin Tamás pedig azonnal meghálálta edzője bizalmát. A 38-szoros válogatott csatár a West Ham United elleni szombat esti Championship-meccsen talált az ellenfél hálójába. A találkozót 18.20-kor kezdték, a szünetben 1-1 az állás.

„Peches gólt kaptunk, ikszes meccs volt" 2011. november 16. 14:44 Egervári Sándor és Priskin Tamás egyaránt pozitívan értékelte a magyar labdarúgó-válogatott 2-1-es keddi lengyelországi vereségét. A szövetségi kapitány ikszes mérkőzésről, peches öngólról és a meg nem adott büntetőről beszélt, a támadó egyetértett.