KAPCSOLÓDÓ CIKKEK - "PRESTON NORTH END"
Nem lehet megállítani a Chelsea-t 2010. január 23. 15:40 Tovább folytatódik a Chelsea 2010-es remeklése! A Watford és a Sunderland elintézését követően a Preston North Endnek sem kegyelmeztek Carlo Ancelotti fiai. A Kékek az FA-kupa negyedik fordulójában 2-0-ra verték a patinás - jelenleg a másodosztályban senyvedő - együttest és továbbjutottak. Szinte esélye sem volt a hazaiaknak a remekül összerakott londoniakkal szemben.

Prestonban a „kis” Ferguson 2010. január 6. 18:41 Sir Alex Ferguson fiát, Darrent nevezték ki menedzsernek a Preston Nort End labdarúgócsapatánál. Az Alan Irvine-t váltó 37 esztendős szakember korábban a harmadosztályú Peterborough Unitedet irányította, nemrégiben felvetődött a neve a Bolton Wanderers kapcsán is.

Búcsúzott a legelső bajnok a kupából 2009. január 3. 20:25 Hozta a kötelezőt az élvonal listavezetője, a Liverpool az angol labdarúgó FA-kupa harmadik fordulójában a Preston North End otthonában. Spanyol gólok kellettek a sikerhez, hiszen az első félidőben Albert Riera egy gyönyörű bombával, majd a második játékrészben Fernando Torres egy ziccer kihasználásával szerezte meg a 2-0-ás vendégsikerhez szükséges találatokat. A Vörösök színeiben ott volt a pályán a botrányba keveredett csapatkapitány, Steven Gerrard is.