KAPCSOLÓDÓ CIKKEK - "PLAYOFF"
Európa-liga: a sógorok már a play-offban 2010. augusztus 3. 20:29 Könnyed sikerének köszönhetően a labdarúgó Európa-liga negyedik körébe lépett a Rapid Wien.

KiHullottak Priskinék az elődöntőben 2008. május 14. 22:41 Eldőlt, hogy Hull City-Brystol City finálét rendeznek az angol élvonalba feljutásért május 24-én a Wembley-stadionban. A yorkshire-iek 4-1-re kiütötték ugyanis Priskin Tamás csapatát, a Watfordot a Championship-rájátszás elődöntőjének szerda esti visszavágóján. A Hull kettős győzelemmel, 6-1-gyes összesítéssel lépett tovább. Priskin Tamás csereként jutott szóhoz az 57. percben.

A Bristol City lesz ott a Wembleyben 2008. május 13. 23:15 A Bristol City mérkőzhet meg a Premier League-be jutásért a Wembleyben május végén, miután továbbjutott az angol másodosztályú bajnokság feljutásért rendezett rájátszásának elődöntőjéből kedd este. A dél-nyugat angliaiak nagy csatában, hosszabbítás után verték 2-1-re a Crystal Palace-t a bristoli visszavágón, ezzel összesítésben 4-2-re bizonyultak jobbnak ellenfelüknél. Vaskó Tamást nem nevezte a mérkőzésre Gary Johnson, a hazaiak vezetőedzője.