KAPCSOLÓDÓ CIKKEK - "PALERMO"
Palermo: 13 év alatt 31 edző 2013. március 11. 20:11 Ebben az idényben már másodszor menesztették a Palermo futballcsapatának kispadjáról Gian Piero Gasperini vezetőedzőt. A következő tréner lesz a 31. a csapatnál 2000 óta.

Három hét után lesújtott az edzőfaló 2013. február 24. 21:33 Három hétig sem volt a Palermo labdarúgócsapatának vezetőedzője Alberto Malesani, máris menesztették. Helyét elődje, Gian Piero Gasperini veszi át.

Keserédes Milan-döntetlen Palermóban 2012. október 30. 22:38 Nem tudott nyerni a kiesőzóna elől menekülő Palermo otthonában a Milan, de vigasztalhatja, hogy nem kis tartásról tett tanúbizonyságot a második félidőben, kétgólos hátrányból állt fel a Serie A 10., hétközi fordulójának kedd esti nyitómérkőzésén. Miccolival nem bírtak a vendégek a szünet előtt, a végén az új gólgyáros, El Shaarawy mentett pontot, a győztes gólt már nem sikerült begyötörni a sztárcsapatnak.

Harminchatodszor sújtott le az edzőfaló 2012. szeptember 17. 14:29 Menesztették Giuseppe Sanninót, a Palermo labdarúgócsapatának vezetőedzőjét, akinek helyét Gian Piero Gasperini veszi át. A szicíliai klub vasárnap a honlapján jelentette be, hogy egy nappal az együttes első pontszerzését követően - szombaton 1-1-es döntetlent ért el a vendég Cagliari ellen - felbontotta a tréner szerződését.

Capello nem lesz a Palermo edzője 2012. április 13. 14:48 A szerdai nap egyik döbbenetes pletykája volt Itáliában, hogy a korábbi angol szövetségi kapitány Fabio Capellót csábítja az olasz középcsapat Palermo elnöke, Maurizio Zamparini.

Nem bírt a Palermo az Udinesével 2012. március 24. 23:14 Hiába lőtt bombagólt Fabrizio Miccoli, az Udinese a hajrában kiegyenlített, így a Palermónak meg kellett elégednie az egy ponttal a Serie A 29. fordulójának szombat esti összecsapásán.

Palermóból csent három pontot a Roma 2012. március 10. 22:39 Az Atalanta és a Lazio elleni bajnoki vereségeket követően nyert újra a Roma a Serie 27. fordulójában. A Farkasok Borini 3. percben szerzett találatával csenték el a pontokat Palermóból. Totti és a többiek december 21. után diadalmaskodtak újra idegenben - ez utóbbit szó szerint kiharcolták a fővárosi gladiátorok.

Ibra válasza: háromra három! 2012. március 3. 19:55 Annyit gólt lőtt a Palermónak Zlatan Ibrahimovic, ahány meccset ki kellett hagynia eltiltás miatt szombati visszatérését megelőzően, azaz hármat, csapata a Milan pedig már negyedszer nyert 4-0-ra ebben az idényben, és ezt a hétvégét is biztosan az olasz tabella élén zárja. A svéd csatár félóra alatt lezárta a meccset, és nagyon közel állt a mesternégyeshez. Thiago Silva nem csak a védekezésben jeleskedett, volt egy nagyszerű szabadrúgása, a negyedik találat az övé.

Arab befektetők a Palermónál 2012. február 6. 14:55 Olasz bajnoki címről és új stadionról álmodik a szicíliai Palermo labdarúgócsapata, mely szaúd-arábiai befektetőkkel akarja megvalósítani céljait. „Nekünk, olaszoknak focink van, az araboknak pénzük" – összegezte a szaúd-arábiai befektetőkkel folytatott egyeztetést Maurizio Zamparini, aki 2002-től a Palermo tulajdonosa.

Serie A-sztárt igazolna az Inter 2011. november 29. 11:59 Lapértesülések szerint már januárban módosulhat az Internazionale kerete: a milánói klub a Serie A egyik legjobb középpályását akarja szerződtetni.