KAPCSOLÓDÓ CIKKEK - "OLYMPIQUE_MARSEILLE"
Topcsapatok idény eleji válságban 2011. október 6. 18:49 Miután megnéztük melyek eddig a szezon meglepetéscsapatai, ideje megvizsgálni, mely sztárklubok szenvednek, ragadtak be az új idény rajtjánál. A Premier League-ben az Arsenal, a Serie A-ban leginkább az Inter vesszőfutása a jelenlegi slágertéma, a Bundesligában a Dortmundtól vártak többet, a Ligue 1-ben a Marseille szenvedésén értetlenkednek, míg a La Ligában a tavalyi negyedik Villarreal küzd az elemekkel. Válsághíradó a topligákban.

Nincs edzőkérdés Marseille-ben 2011. szeptember 20. 10:50 Az Olympique Marseille elnöke tagadja, hogy veszélyben lenne a vezetőedző, Didier Deschamps állása.

Gyalázta az ellenfelet, eltiltották 2011. május 12. 19:59 Taye Taiwót egy mérkőzésre eltiltotta a Francia Labdarúgó-szövetség, amiért az Olympique Marseille hátvédje Paris Saint-Germaint gyalázó nótát énekelt.

Rangadót bukott és bajban a Marseille 2011. május 8. 22:58 Bár 2-0-s hátrányból még felállt, Cris 84. percben szerzett találatára már nem volt válasza a Marseille-nek a Lyon otthonában a Ligue 1 34. fordulójának zárómérkőzésén. A címvédő ezzel négypontos hátrányba került az éllovas Lille mögött, a hazaiak visszaelőzték a Paris Saint-Germaint és ismét harmadikok.

Sir Alex jobb játékot várt a Unitedtól 2011. február 24. 10:31 Sir Alex Ferguson sokkal támadóbb Manchester Unitedet szeretett volna látni Marseille-ben a Bajnokok Ligája-nyolcaddöntő első meccsén, és a 0-0-s döntetlennél is jobb eredményt várt. A skót mester ugyanakkor bízik csapatában, és abban, hogy győz hazai pályán – akár 10-9-re.

A Marseille visszavinné Drogbát 2011. február 9. 12:50 Az Olympique Marseille kísérletet tesz rá a nyáron, hogy visszaigazolja Didier Drogbát a Chelsea-től – számolt be róla a Daily Express brit lap.

Ő lenne a Liverpool új menedzsere?! 2010. december 26. 21:13 A Liverpool megválhat a nyáron Roy Hodgsontól, a menedzser pótlására állítólag Didier Deschamps-ot szemelték ki. Előbb azonban az Olympique Marseille-jel kell megegyezniük a Vörösöknek.

A Marseille tarolt és az élre ugrott 2010. november 27. 21:43 Esélyt sem adott a forduló előtt a tabella második helyén álló Montpellier-nek a címvédő Marseille, amely 4-0-ra győzött a francia labdarúgó-bajnokság 15. fordulójában és az élre állt.

A Marseille továbbjutott a BL-ben 2010. november 23. 20:22 Az Olympique Marseille legyőzte idegenben, méghozzá 3-0-ra a Szpartak Moszkvát a Bajnokok Ligája csoportkörének 5. fordulójában, ezzel biztosította helyét a legjobb 16 között.